Wpis z mikrobloga

Brak pomysłu na fajne zdjęcie na Insta? "Wiem, usiądę na masce cudzego auta!!!"
Tak właśnie wygląda poszanowanie własności przez użytkowniczkę instagrama oh.kharla - brak mi słów na ten debilizm. Jak bardzo #!$%@? trzeba być, żeby sadzać dupę na zabytkowy samochód (bez wiedzy i zgody właściciela) po to by zyskać kilka internetowych serduszek?
#classiccars #fiat #fiat125p #debilizm #amebaumyslowa ##!$%@? #samochody #warszawa #wpt1313
Pobierz trysekcja - Brak pomysłu na fajne zdjęcie na Insta? "Wiem, usiądę na masce cudzego au...
źródło: comment_peUpGmDi5FCqeQHt7sdKtR5TTBuQBvFM.jpg
  • 208
@void1984: Karze na podstawie art. 288 kodeksu karnego nie podlega wpakowanie się na cudzy samochód tylko UMYŚLNE zniszczenie rzeczy. Samo wejście na maskę samochodu nie jest przestępstwem. Oskarżyciel musi udowodnić, że sprawca miał zamiar zniszczyć ten samochód, a przynajmniej, że godził się na to, że może zostać zniszczony. Jeżeli rzecz została zniszczona nieumyślnie (przez niezachowanie należytej ostrożności) to osoba nie popełnia przestępstwa/wykroczenia, może odpowiadać za szkodę na drodze postępowania cywilnego. W
@trysekcja: naprawdę trzeba wszędzie dawać lennyface, żeby ktoś zrozumiał dowcip? Nawiązuję do czasów PRL gdy takie taksówki były państwowe, przecież wiem, że teraz to jest prywatna firma stylizująca swoje samochody.
@Felonious_Gru: Mi by w ogóle nie przyszło do głowy siadać na masce, co jest fajnego w siadaniu na kawałku wątłej nagrzanej od słońca blachy, która jest uwalona syfem z drogi i na którą ptaki srają? :D