Wpis z mikrobloga

@efilista a ostatnio na tagu widziałem kilka takich zdjęć to myślałem że tak ma być :(
@zestolicy no ale co to komu przeszkadza ? Tak mi wygodnie bo na lewej nie potrafię nosić. Nie ma nigdzie napisane na której sie nosi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@uhu8 nie wiem czy kompleksy ale najbardziej w pamięć zapadła sytuacja kiedy na 1 siedzeniu mała dziewczynka mówi że też by chciała prowadzić autobus na co babcia mówi " nie moje dziecko ty w życiu coś osiągniesz ! Bo kierowcy to głąby którzy się nie uczyli i życie im się nie udało " kiedy powiedziałem że skończyłem 3 kierunki studiów i mam biegły angielski to się tylko głupio uśmiechnęła i olala temat.
@uhu8 no dokładnie tego się tyczy xD zauważyłeś że one do autobusu wchodzą jakby z rozpędu ? Nie postawi nogi jak każdy tylko trzyma się poręczy i wręcz cofa się od wozu ! Jakby chciały wejść do środka podwójnym fiflokiem i między lądowaniem z telemarkiem xD a potem pieprzy że nie położyłeś jej wozu xD
@tosshiro: nie wiem, rzadko korzystam z komunikacji miejskiej. Nie dlatego, żebym uważał to za uwłaczające godności - po prostu do roboty zarówno samochodem jak i rowerem mam 25 minut, a komunikacją miejską 45 minut. Nie ma to sensu.