Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dajpandolara: jak dla mnie to był niewypał. Nie ze względu na subskrypcje tylko numery telefonów, które zaczynają się od 450. Ciągle mam problemy np w formularzach internetowych jak trzeba wpisać nr tel to wywala mi komunikat, że błędny nr i żebym wpisał Polski nr. Tak samo jak kurier ma mój nr to myśli, że to pomyłka i zamiast dzwonić na 450 dzwoni na 500 lub 550. Dzwonię do ludzi to boją
@bartkx: Odnośnie czego?
Jeśli chodzi o Orange, to była tylko o tym mowa w kuluarach, w okresie premiery Folxa. Możliwe że ludzie boją się podpinać karty vide Spotify, Netflix itp. i stąd porażka. Przecież oni mieli wszystko - wielokrotnie nagradzaną identyfikację wizualną, dawali w sumie najwięcej z wszystkich sieci za 30 PLN, pompowali w nich hajs akcjonariusze Play, a jednak coś się popsuło. Chyba model dystrybucji dał ciała albo inwestorzy przestali
@qualin: i tak masz dobrze, że masz okres do prawie końca września, bo mi się konczy 4 września, a mam jeszcze darmowe miesiące do 4 stycznia... ciekawe czy oddadzą mi za to kasę.