Wpis z mikrobloga

@Rabusek: To po co robiłeś w ogóle studia? Strata czasu, kasy. Brak logiki zupełnie. Jeśli studia robiłeś dla siebie bo Cię dany temat interesował to zrobienie ich w 12 semestrów zamiast w 7 jest raczej przejawem słabej znajomości tematu. Tak po prostu, nie masz się czym chwalić.
@Rabusek: Ojej, czyli tak wrzucasz fotę, bo liczysz na "applause" społeczności ("jestes taki kul, masz kolekcje, oj oj prafdzify student"). Społeczność reaguje przeciwnie i zwraca uwagę, że nie ma się czym chwalić. Piszesz najpierw, że chciałeś mieć doświadczenie, potem że dzięki temu że zrobiłeś studia zarabiasz bardzo dobrze - jak to nie chwyta, to jeszcze dodajesz, że byłeś chory i w ogóle "mam chorom curke".

Wybacz, jesteś niewiarygodny. Robię PDF z
LOL, mam 6 lat doświadczenia w branży w której pracuje, studia magisterskie skończyłem w 10 semestrów. Twój argument jest inwalidą.


Jak kończyłem studia, to też miałem 24 lata i miałem na koncie 3 pełne lata doświadczenia w branży. Doświadczenie jest ważne, ale argumentowanie posiadaniem doświadczenia tego, że z trudnem skończyłeś studia I stopnia jest słabe.


@Rupertciak: Ale ty masz silną Psychikę ( ͡° ͜ʖ ͡°)