Wpis z mikrobloga

Siemka.... dużo mi ludzi na priv pisze co tam u mnie czemu sie nie odzywam etc.... nic złego sie u mnie nie dzieje :) Pracuje dalej w symphony, z ta roznica ze podpisałem kontrakt od 30 lipca :) Bede robić dalej to samo ale jakoś 20% wiecej kasy. średnio około 360 wyjdzie na tydzien na rękę :) Mieszkam dalej na chacie od @sorek i grzyba nie ma :D w ogóle moge mu reklame zrobić, jak ktoś chce tu wpaść to warto przez niego :) Serduszko też mi szybciej bije, mam kogoś na oku dopiero początki ale moze bedzie gicik. Wszystko generalnie sie układa :) #kurakbarnsley #kurakberlin
  • 45
@kurakao: Z całym szacunkiem do tego co przeszedłeś i jak Ci się teraz udaje w życiu, ale nie uważasz, że nie spłacanie długów jest nie fair? Wiele osób Ci pomogło, więc dlaczego nie chcesz uregulować długu, który zaciągnąłeś u innych. Długi to długi, z niczego się nie biorą.

Pisze to z perspektywy inwestora, który wiele razy już się naciął na takich osobach co biorą kasę i myk za granice. W mojej
@Nartenlener: Nie jestem idealny pisze jak jest. Kilku wierzycieli spłaciłem co poszli mi na rękę, a tych co z 500 zł chcieli 3 tys zwrotu to nie...Teraz te długi co mam już są nieściągalne, sąd wszystko odrzucał wcześniej bo nie mam adresu w PL a teraz nawet jak ktoś wystąpi to już ponad 3 lata, przedawnienie. Mogę spać spokojnie :)