Wpis z mikrobloga

Praca informatyk, grafik e-sprzedawca
Praca od zaraz
Zakres obowiązków:
Projektowanie i tworzenie aukcji internetowych allegro, olx i amazon
administrowanie stronami sprzedaży internetowej
Adresowanie paczek in-postu, poczty polskiej,
Przygotowanie i pakowanie towaru do wysyłki.
Mailowa i telefoniczna obsługa klienta.
Diagnozowanie i serwisowanie problemów informatycznych użytkowników biura, zarówno w zakresie oprogramowania, jak i sprzętu,
Obsługa programu sklepu Small business.
Przygotowywanie grafik i materiałów graficznych do aukcji
Programowanie i Serwis ekranów reklamowych LED

Wymagania:
zaawansowana obsługa programu Photoshop cs6
znajomość HTML, CSS3,
umiejętność diagnozowania i usuwania awarii sprzętów komputerowych,
wiedza ogólna z zakresu zagadnień sieciowych oraz bezpieczeństwa IT,
znajomość zagadnień związanych z e-mail marketingiem
kreatywność, skrupulatność i dokładność przy wykonywanych zadaniach,
mile widziane doświadczenie w handlu hurtowym
e-commerce.
Programowanie i Serwis ekranów reklamowych LED.
Podstawy elektroniki.

#!$%@?. Nie dopisali, że kandydat musi mieć miotłę w dupie, co by pozamiatał obejście gdy będzie biegał między stanowiskami pracy.

#praca #bekazpodludzi #grafika #januszebiznesu
  • 24
@sorasill: @Purebreed: @RandomowyMirek:

W sumie... śmichy-chichy, ale podejrzewam, że taka jest właśnie rzeczywistość małych p.p.h.u w większości niewielkich miast "polski be". Tam finansowo nie ma miejsca na 2 - 3 pracowników, musi być jeden. A jak jeden to właśnie taki (najlepiej niepełnosprawny) magik-cudotwórca za najniższą krajową.
Są na tym świecie rzeczy, o których się filozofom nie śniło.
@Bartholomew: śmiechy i chichy, pracuje w pphu - robimy co do nas należy - czyli zajmujemy się grafiką, składem, przygotowaniem do druku i projektowaniem spamu reklamowego. Jest nas ogólnie pięciu, z czego ja i kolega z biurka obok mamy rozszerzony zakres o fotografię. Mamy co robić i jak ktoś by mi powiedział, że sklep, sieci, aukcje i coś tam jeszcze to śmiechom i chichom nie było by końca po całej graficznej
@sorasill: No to prawilnie, ja sobie wyobrażam normalne miejsca pracy i to ogłoszenie traktuję jako ewenement. Sam również po różnych przygodach w końcu trafiłem na etat do małej agencji, w której sam muszę niczym koło gospodyń wiejskich "tańczyć, śpiewać, recytować..." ale są jednak jakieś granice.

To kwestia rynku.
@Bartholomew: kwestia rynku, dobrze powiedziane - ale ile osób się skusi na aplikacje na takie coś, szczególnie młodych - a później... a później pretensje będą za 2100-2400 na rękę u janusza, że pracy dużo, że nadgodziny, że masło drogie, że kabli nie ma, a na krzesło czekać się będzie 3 tygodnie. Rynek pracy w polsce jest trochę jebnięty i jakby nie patrzeć - hmm inaczej, odkąd nie zapytałem się raz o
W sumie... śmichy-chichy, ale podejrzewam, że taka jest właśnie rzeczywistość małych p.p.h.u w większości niewielkich miast "polski be".


@Bartholomew:
Ale ja to rozumiem - sam mieszkam w "Polsce B", i sam pracowałem jako "informatyk" w hurtowni papieru toaletowego (serio!). Jeżeli się nad tym zastanowić, to mój zakres obowiązków obejmował:
- administrację siecią i serwerami,
- naprawę, rozbudowę i utrzymanie sieci w centrali (ciągnięcie kabli, zarabianie wtyczek i gniazdek)
- ogarnięcie umów
@sorasill: @Bartholomew: Oj na początku swojej kariery prawie trafiłem w takie miejsce. W ogłoszeniu że potrzebują kogoś do odnowienia ich strony i zarządzaniu aukcjami.

Na rozmowie już wyszło że bardziej grafik i przygotowanie różnych reklamowych banerów itd strona to tam może kiedyś. Miejsce pracy to oczywiście sklep na zapleczu i było tak w domyśle powiedziane że w momentach braku pracy to pakowanie paczek i ogarnianie zaplecza. Jako jedyna osoba informatyczna
@carving85: przykre jest to że "rynek startowy" nic się nie zmienia w polsce, nawet dla osób bez doświadczenia - z wypełnieniem całego dnia pracy, łódź 2100 na ręke - za to można dostać tyle w każdym małym mieście podejrzewam gdzie koszt życia jest dużo niższy. Tak sobie pomyślę że dostawałem 1600 na rękę bez doświadczenia to czasem czuje że dobrze trafiłem, tylko to było 10 lat temu i #!$%@?łem wszystkim co