Wpis z mikrobloga

Polski kościelny konserwatysta to najgorszy autorytarny zamordysta i fanatyczny fundamentalista. Wróg wolności i cyniczny ignorant.

Do Rzeczy to znany, drogi i nie warty swojej ceny kolorowy papier toaletowy w formie wielolistkowej. Władimir Żyrinowski w polskiej wersji, czyli safe zone dla tych, którzy w przeciwieństwie do Gazety Polskiej i wSIECI bardziej nienawidzą międzynarodowego wroga, niż lokalnych przeciwników władzy. Biuletyn do wyrzygania najbardziej infantylnych i prostackich prawicowych dogmatów, o których nie wypada mowić większości piesków władzy (teoretycznie).

Do Rzeczy to ohydny szmatławiec, który do codziennego, prasowego słownictwa wprowadza slang smarkatych kuców i emerytowanych trolli z twittera. Gazeta, która stosuje określenia „lewactwo” i nawet nie sili się na wywarzenie, rzetelność, badania i chłodną ocenę ponad emocjonalne upraszczanie świata. Nie bawi się w szufladkowanie polskiego społeczeństwa, nie! Ona awansowała do roli arbitra swiata, zgniłego zachodu, ktory ma swoje strefy wpływu w Polsce!

Co tym razem? ZAMACH NA ŚWIĘTOŚĆ!

O co chodzi? Ktoś obraził Tadeusza Sznuka? Opluł pomnik papieża? Podpalił komis importowanych Audi w Gnieźnie? Zamknął Biedronkę w Braniewie? NIE! Ktoś urządził marsz w dwustutysięcznym mieście, gdzie w okolicy znajduje się święty totem kościoła katolickiego!

Tak. Autorytarni fundamentaliści katoliccy piszący na kolorowym papierze toaletowym „Do Rzeczy” uważają, że zorganizowanie parady równości przez środowiska chwalące równe prawa dla osób m.in. homoseksualnych (nie tylko lewica, także centryści) w centrum dużego miasta z ponad 220 tysiącem mieszkańców jest zamachem na miejsce kultu katolików, które stanowi promil w przestrzeni miasta. Nazywają to „Atakiem na Jasną Górę”.

O co #!$%@? chodzi? Ktoś obrzucił jajami kompleks religijno-handlowy Paulinów (jasna góra od lat wysysa pieniądze i ruch z reszty Częstochowy)? Ktoś sprofanował miejsce kultu? Podpalił obraz? Dołożył mu kolejne rysy po okrutnym Szwedzie z Potopu? Nie, oni PO PROSTU ZORGANIZOWALI MARSZ W TYM SAMYM MIEŚCIE.

Rozumiecie to? Kościelni fundamentaliści doszli do takiego punktu, że obraża ich wolność zgromadzeń i wolność do życia inaczej, niż oni sobie życzą. Tak, ci sami konserwatyści, których oburzają podobne cechy u konserwatywnych muzułmanów i fundamentalistów islamistycznych.

Do tego są takimi ignorantami, że uważają, że w mieście będącym ważnym ośrodkiem regionu, zróżnicowanym ośrodku większym od m.in. Rzeszowa, Olsztyna czy Kielc wszyscy mają żyć po katolicku i faszystowsko-prawicowemu, bo w małym punkciku w sercu Częstochowy jest, psia jego mać, Jasna Góra! Ciekawe czy wiedza, ze miastem od lat rządzi SLD xD

Nie wolno być lewicowcem, liberałem, socjalliberałem, wolnościowcem, nie. Nie obnoście się ze swoimi poglądami, bo urazicie stary obrazek wazny dla niektórych ludzi w okolicy. Nie wolno organizować marszów, jeśli nie jestes prawakiem. Bo tak Ci mowi funkcjonariusz z kolorowego papieru toaletowego. Co dalej? Zakaz całowania się w centrum Częstochowy, bo będzie to zamach na Najświętszą? Strach się bać co prawicowej gawiedzi za tydzień przekażą fanatycy z Do Rzeczy. Groźni, bo wciąż poczytni i wszechobecni - dzisiaj wyeksponowana okładka tego scierwa straszyła przy wejściu do osiedlowego sklepiku.

#neuropa #bekazprawakow #bekazpodludzi #czestochowa #lgbt #tysiacurojenniezaleznychmediow #boldupy #gorzkiezale #takaprawda
KazachzAlmaty - Polski kościelny konserwatysta to najgorszy autorytarny zamordysta i ...

źródło: comment_R12OLu43oRj22AXYFoeT3UnKC4Rgmzm9.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@hlavni_nadrazi:

oskarżaj innych o nienawiść, frustracje i agresje słowną

pisz o LGBT jako sodomitach, wynaturzeniach, zboczeniach, zaburzeniach i chorobach


prawicowa schizofrenia, lekarze powinni to diagnozować, w przeciwieństwie do homoseksualizmu - to jest choroba xD
  • Odpowiedz
co jest choroba? homoseksualizm? Skąd takie informacje?


@Kazach_z_Almaty: nie wiem czy choroba czy nie - to tylko słowa (w tym wypadku ustalone na drodze głosowania), normę w tych sprawach ustala natura - gdyby związki homoseksualne były normalne, to nie byłoby potrzebne biologiczne rozróżnienie płci w celach rozrodczych. Natura dała ci benisa nie po to, żeby go wsadzać koledze w dupę - oczywiście możesz to robić, twoje prawo, ale nie wmawiaj mi,
  • Odpowiedz
@hlavni_nadrazi: fascynujące jest twoje zafascynowanie męskimi odbytami i zaskakujące, z jakim uszczegółowieniem to opisujesz. Mnie prawa gejów nie obejmują, dlatego nie pałam nienawiścią do zbiorowości, która jest zróżnicowana i ma swoje codzienne problemy. Tak po ludzku, wiesz, z empatii. Wracaj na Twittera lajkować smoka i Tarczynskiego.
  • Odpowiedz
@Kazach_z_Almaty: błąd, ja nie mam problemu z tolerancją odmienności, mniejszości seksualne zawsze były tolerowane w Polsce, sam znam paru homoseksualistów i to spoko ludzie i wiem że czasami nie mają łatwo. Ale zaczynam mieć problem kiedy mniejszości (4-5%) nie wystarczy to że jest tolerowana, tylko próbuje agresywnie narzucić większości swoje przekonania i swoją definicję normalności w tych sprawach.
  • Odpowiedz
@Kazach_z_Almaty: Taka prawda. Środowiska skrajnie prawicowe uwielbiają piętnować lewicę za próbę ustawiania życia innym, same robią dokładnie to samo - ale, oczywiście, kryjąc się za słowami w rodzaju "tradycja", "wartości" czy "świętość", tkwiąc w dziwacznym przekonaniu że używanie tych słów jak tarczy z miejsca gwarantuje im monopol na "prawdę" i "słuszność". Zaiste, niezwykle zabawne jest to, że ugrupowania mające na sztandarach wolność osobistą czy poszanowanie prawa chcą zakazać (powtarzam - nie
  • Odpowiedz
@szczam_na_mlodziez:

daj przykład czegoś równie obrzydliwego z pielgrzymki


to jest twój poziom dyskusji, wklejenie zdjecia? i mam zdjęciem odpowiedzieć? może memem? xD żałosne i pozamerytoryczne

@hlavni_nadrazi:

co za nieprawdopodobny przypadek XD


żaden przypadek. zazwyczaj krytycy homoseksualizmu (jak to brzmi xD jak krytycy okrągłej ziemi) są niedouczeni, brak im argumentów merytorycznych, sięgają więc po obarczone błędami logicznymi bzdury
  • Odpowiedz
@hlavni_nadrazi:

wez nie łżyj i bądź chociaż troche oryginalny xD najpierw „zboczency, sodomici, degeneraci, wynaturzeni i chorzy”, a potem niby masz kolegów z tej zbiorowosci i pewnie jeszcze zgadzają sie z Tobą, kiedy ich tak nazywasz zbijając Ci piątkę „tak Collin Firth, jestesmy zboczeni i nie powinnismy mieć prawa legalizować związków” ;)
  • Odpowiedz