Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz używasz karty płatniczej?


@ms93: Nie używałem karty płatniczej, tylko w allegro (przez internet) podałem numer z karty, ktora mam do bankomatu, by zapłacić za dany przedmiot. Jednak zrezygnowałem z zakupu więc niby zwrócili mi te pieniądze na kartę płatniczą.

Ale to byl tamten wtorek, a do dziś nie ma tych pieniędzy. No i z drugiej strony mowisz o karcie płatniczej, a zobacz na screenie ze mam "zloz wniosek" do
jeśli dostałeś te pieniądze z powrotem, to ta blokada zniknie za kilka dni


@vundo: No nie dostałem bo nie ma ich w historii ani w dostepnych srodkach. Do tego ta kwota jest wyzsza niz to co mialem dostac w zwrocie. Chyba jednak tam dryndne ale 20 osob w kolejce
@Ambiwalentnik: Masz "złóż wniosek" bo możesz sobie zamówić drugą kartę/kartę do konta walutowego, jeżeli byś je posiadał.

Normalnie z karty ktora dostalem przy zakladaniu darmowego konta nest.

No tak, dostałeś normalną kartę płatniczą Visa. Możesz nią płacić w sklepie, internecie czy wybierać z bankomatu.

zwrot jest zaksiegowany ale w allegro, a w banku nic nie ma

Zwrot zostanie zaksięgowany do 14 dni, zazwyczaj 2-3 dni robocze. Transakcja, którą widzisz w blokadach
No tak, dostałeś normalną kartę płatniczą Visa. Możesz nią płacić w sklepie, internecie czy wybierać z bankomatu.


@MichaelT128: A myslalem ze debetową, zobacz

http://kontomlodziezowe.com/co-to-jest-karta-platnicza-karta-debetowa/

Karty debetowe mają najczęściej nadrukowany napis „Debit” tuż obok logo firmy, która ją wyprodukowała

i taka wlasnie dostalem przy zalozeniu konta

jak 14 dni to poczekam choc wydaje mi sie te 2-3 dni powinno byc i to minelo