Wpis z mikrobloga

Bardzo proszę Was o Pomoc.

Szukam chętnych Wykopowiczów, którzy razem zamieszkają w moim mieszkaniu na kilka, może kilkanaście dni.

Adres mieszkania: Warszawa-Bemowo

Z decydowałem się na ten krok, jako że widziałem że już raz ktoś miał podobny problem i Wykopowicze mu pomogli.

W skrocie,

W mieszkanie od ponad dwoch lat wynajmowalem parze pakistanczyk i polka, po 2 latach maja dwojke bachorow i prawdopodobnie trzecie w drodze, na pytanie kiedy sie wyprowadza odpowiadaja ze nigdy :D nie palca za wynajem od ponad 6m mieszkanie wygladlad mocno sredni (wiadomo muslimska dzicz), umowa juz nieobowiazauje mieszkanie zajmuja nielegalnie.

Podsumowaujac szukam dwoch panow ktorzy zamieszkaja z ta urocza para za darmo na kilka, może kilkanaście dni dodatkowo dostajac za to kase (do uzgodnienia) oraz pare litrow wodki do konsumcji TYLKO NA MIEJSCU :) co by nie bylo za smutno z nasza kochana para :D

Mam nadzieję, że Wasza obecność sprawi, że para odejdzie w siną dal :)

Dodatkowo powiesze w miszkaniu kartki z informacja ze "przebywajac w nim zgadzasz sie na nagrywanie" i oczywiscie was poprosze byscie nagrawali nasza urocza pare a filmy na wykop i YT

Sprawy finansowe do dogadania

Będę wdzięczny za pomoc

Ogłoszenie powazne i prawdziwe !!! INFO PROSZE NA PRV !!!

WSZYSTKO ROBIONE BEDZIE NA LEGALU UMOWA NA WYNAJEM DLA WAS ITP.....

#wynajem #niechcianilokatorzy #pdk #czynsz #mieszkanie #lokatorzy
zemer - Bardzo proszę Was o Pomoc.

Szukam chętnych Wykopowiczów, którzy razem zami...

źródło: comment_aUP4mUFb2jiLZ1B9gjyUIYQ78mYK17ux.jpg

Pobierz
  • 334