Wpis z mikrobloga

@grim_fandango: syndrom wyparcia bywa mocny w przypadku Muska bo z jakiegoś powodu ma wyznawców podobnych do wyznawcow Apple, zresztą jednego masz już powyżej a zaraz zapewne zleci się ich więcej.

Ogólnie tu jest trochę jak z socjalizmem - idea może i słuszna, ale wyszło jak zawsze. Jeszcze ze dwie czy trzy wersje i pewnie uda im się zrobić udane wnętrze, powinni się nauczyć a do wtedy zatrudnią odpowiednich ludzi.
nowe, lepsze i szybsze przyjdzie gdy poważne firmy typu Mercedes, BMW wezmą się za elektryki.


Chyba Koreańczycy czy coś - nieważne co wyznawcy niemieckich zabytków sobie wyobrażają te firmy są daleko z tyłu w elektrykach i jak będą musieli konkurować ceną to nawet to skrzypiące guano które jest obecnie w niemieckich autach będzie w porównaniu 8 cudem świata.

jak i jakości wykonania.


Poza pierwszymi egzemplarzami które miały czasem nierówno spasowane chromowane listewki
anon-anon - > nowe, lepsze i szybsze przyjdzie gdy poważne firmy typu Mercedes, BMW w...
@anon-anon: To prawda, Koreańczycy robią teraz niesamowitą robotę i powoli stają się jednym z najmocniejszych graczy na rynku. BMW z tego filmiku ma nalatane ponad 120 tys kilometrów nie wiadomo w jakich warunkach więc nie wiem czy jest to miarodajne porównanie. Nie jestem fanboyem niemieckiej motoryzacji, ale amerykańska nigdy mnie nie przekonywała, tak jest i tym razem. Nie boję się elektryków, ale wolałbym coś Europy lub Azji. Jeśli chodzi o polecanie