Wpis z mikrobloga

Mirki, szukam nowej trasy w okolicy Krakowa.

@Napiecie:
Twój wpis wygląda na błędny i nie zostanie uwzględniony w statystykach. Prosimy o stosowanie się do kilku prostych zasad.
Jeśli masz pytanie lub pomysł na rozwój rowerowego równika, użyj tagu #rrtech.
Możesz od razu zmienić tag #rowerowyrownik na #rrtech, edytując swój wpis.
Na tagu #rowerowyrownik odpowiedzi nie udzielamy (sluży on tylko do wpisywania wyników wraz z ew. opisem wycieczki)!

Do
@Napiecie puszcza niepołomicka. Możesz jechać z Krakowa przez Brzegi, albo startować z Niepołomic.
Ewentualnie trasa brzegiem Wisły - np. do Zalipia (opisy trasy znajdziesz w Google)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Napiecie: jest coś takiego w Krakowie jak OTR. Nie jestem w stanie jeździć z nimi ze względu na godzinę rozpoczęcia treningu ale śledzę ich profil na Facebooku. Wrzucają tam fajne trasy na szose - zwykle właśnie w granicach 50-80km, które przejeżdżam potem w weekendy. Fajnie również się czasami z nimi zabrać - trening w większej grupie to coś całkiem innego niż samotna przejażdżka.
@Napiecie: Strzelam że jesteś z okolic Tyńca więc wskakuj na obwodnicę i zjeżdzasz na węźle wielickim do Wieliczki tam zostawiasz samochód i rowerkiem masz kilka opcji, traska nad miastem do chorągwicy i dalej albo z Wieliczki w kierunku Dobczyc. Rowerzystą nie jestem ale tak mi przyszło do głowy a może jakoś pomogę