Wpis z mikrobloga

@imateapot: Ja w zasadzie nie mam żadnych. Ja jak juz to staram się opisywac zjawiska socjologiczne czy mechanizmy zachodzące w psychice danego delikwenta. Natomiast to, że innych prawda w oczy kole a że kole to nazywają to jadem jest po prostu tragifarsą. Nawet wysoko merytoryczną i uzasadnioną analize swojej osoby, niestety o wydźwięku pejoratywnym, próbują "transformować" w rzekome plucie jadem.
Nawet nie wspomne, że ten osobnik nie omieszka grozić innym smiercią
Pobierz 5.....a - @imateapot: Ja w zasadzie nie mam żadnych. Ja jak juz to staram się opisywa...
źródło: comment_21EkCmCbuNycJMBREYxxHQ05PF9ZySqi.jpg
@50HerbatGreya: swietny przykład na działanie @Moderacja ja za nazwanie @grubson234567 manipulatorem i patologicznym kłamcą i wytknąlem gdzie konkretnie kłamie i nazwałem go per "świnka" to wpis zniknął po chyba 3 minutach
Jego wpis nadal jest mimo zgłoszenia a ten kłamca się z tego cieszy. Tu pupilek jedzie po bandzie i wszystko ok. Syf()
@grubson234567: patologiczny kłamco i manipulatorze tak będę się do ciebie zwracał za każdym razem gdy cię spotkam.
Drugi raz kłamco nie będę sprostowywał twoich kłamstw bo za to że nazwałem cie we wpisie kłamliwą swinką post poleciał co jest tak samo żalosne jak ty patologiczny kłamco z #neuropa
Możesz mnie spowrotem dać na czarną listę ale nie zablokujesz mi możliwosci pisania prawdy o tobie ( ͡° ͜ʖ ͡°