Wpis z mikrobloga

Hej Mircy widzę, że ostatnio interesuje Was moja "branża" dlatego za ostatnią wielką pomoc jakiej mi udzieliliście postaram się odwdzięczyć zdjęciami prosto z linii frontu. Autorem jest mój kolega z pracy, który pojechał pomagać Szwedom w walce z pożarami. Pokonali około 1500 km żeby dotrzeć do celu a w tej chwili są około 30 km od celu i rozbijają obozowisko. Szwedzi witają ich bardzo serdecznie na całej drodze przejazdu, wywieszają transparenty, obdarowują jedzeniem i słodyczami. Wrzucam kilka zdjęć z trasy przejazdu, a specjalnie dla Was zdobędę zdjęcia z samej akcji gaśniczej. Przy okazji pragnę Wam wszystkim podziękować za prawie 2 i pół roku pomocy jakiej doświadczam od Was w walce z chorobą mojej córki Pauliny chorej na Stwardnienie Rozsiane. Ostatnia akcja sprzed kilku dni to był szok dla mnie...Jesteście Wielcy

#strazpozarna #szwecja #pomagamypaulinie
Pobierz
źródło: comment_gSHsyARCF0jn9TZVqEE7kbIEGyD2ABe3.jpg
  • 117
@bori: nie ma takich wiele, tych "leśnych" ten nasz otrzymaliśmy pod koniec 2017 roku, było ich kupionych kilkanaście w całym kraju...specjalizacji jest kilka w PSP więc i samochody też są różnych specjalizacji...ale podstawa to ratowniczo-gaśnicze, potem ratownictwa technicznego, chemiczno-ekologicznego, ratownictwa wodnego, wysokościowego w tym drabiny i i podnośniki, rozpoznawcze-terenowe,kwatermistrzowski i inne drobiazgi