Wpis z mikrobloga

Cuckoracja #!$%@?ła mój poprzedni wpis, więc ponawiam. Nie mieliście podstaw do jego #!$%@?, bo jej morda była zakryta. Nie moja wina, że godzicie się na bycie betabankomatami i seks jak pancia pozwoli, gdy tymczasem Chad rucha gdy mu się zachce.

#przegryw #tinder #tfwnogf #seks #zwiazki #podrywajzwykopem #rozwojosobistyznormikami #psychologia #psychiatria #divyzwykopem #rozowepaski #logikarozowychpaskow #mirekszukazony
p.....0 - Cuckoracja #!$%@?ła mój poprzedni wpis, więc ponawiam. Nie mieliście podsta...

źródło: comment_JPpoPYb51pHsAEKGtRUppx14ixDjyEQl.jpg

Pobierz
  • 356
  • Odpowiedz
a ta dziewczyna że chce się spotkać z kolesiem który ją obraża i wyzywa XD


@Asterling: i takich właśnie nazywamy CHADAMI. Co by nie zrobili, laski i tak na nich lecą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@przegryw90: przynajmniej wrzuć zdjęcie tego chada. Czy tutaj, czy mi na priva wyślij. No ale koniec końców widać, że trafiłeś na jakąś potencjalną "matkę polkę" co będzie siedzieć z mężem, który by ją lał xD
  • Odpowiedz
@przegryw90: #!$%@?ć was po równo. Pseudo intelektualistki, których partnerzy robią je w #!$%@? na ich własnych oczach, oraz krypto-normiki, które zamiast podążać własną drogą to próbują zostać super-normikami XD

To mnie tak bawi w #!$%@?. Te płacze i żale, każdy z was jest taki sam #!$%@?. 80% tych postów to są krypto frajerzy, którzy muszą to postować pod własne ego. Jakbym zagadnął temat od strony filozofii to połowa by się obsrała,
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: On pisze jak #!$%@? pies, a nie ciekawy rozmówca.
Bawi mnie ta "laska". #!$%@? make up, filtry z tindera i #!$%@?. Na pewno super ciekawa osobaXD
Potem typ jej daje w ryj takim wysokim poziomem dyskusji a ona chce więcej XDDDD

Przecież to jest lepsze niż polskie kabarety

PS: Praise the kek, be gone the thots.
  • Odpowiedz
@przegryw90: chlopie przeciez tu ewidentnie smierdzi manipulacja, jakis NLP/NLS. Za gowniarza obczytalem caly internet o tym badziewiu, cos tam jeszcze pamietam. Pewnie ze to zadziala, akurat trafiles bo na wstepie ja miales przez odpowiedz na pytanie. Ale ktora normalna panna bedzie rozmawiac, jak bedziesz sypal jakimis #!$%@? tekstami z pdfa, pobranego z chomika... No nie.
  • Odpowiedz