Wpis z mikrobloga

Jeżeli na ten przykład powiedzmy sobie zrobiłem jakiś mega addon, przez który czytanie wykopu już nigdy nie będzie takie samo - i chciałbym się nim podzielić, tzn. opublikować, to chyba prawidłowo byłoby najpierw zrobić jakąś zamkniętą betę na kilka osób, dobrze myślę? To wtedy najlepiej ogłosić się tutaj i wziąć chętnych testerów z tego wątku. Tylko gdybym chciał wybrać 10 osób, a zgłosiło się 5 to nie ma problemu; a jak zgłosi się 30 to jak wybrać konkretnych? I gdzie najlepiej jakoś komunikować się wspólnie? Mail czy jakiś prywatny system czatów teraz na topie (bo nie jestem na bieżąco w tym) #programowanie #programista15k #wykopowedodatki #webdev
  • 8
@carbyne: im więcej tym lepiej, i tak sporo z nich po kilku dniach przestanie się odzywać
A co do komunikacji to ja używam Slack i Trello ale nie wiem czy do tego celu nie znajdzie się czegoś lepszego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@carbyne: wybierz osoby w kolejności zgłaszania lub tylko z tych co coś skomentowały lub według komentarzy (zaciekawienia).
Był chyba jakiś mirkoczat. Albo Slack albo Discord.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@darek-jg: im więcej tym lepiej ale później. Na początku jak będzie dużo osób to nie ogarnie komunikacji. Każdy będzie chciał coś innego.

Inna sprawa, że spytać społeczności można najpierw, przed fazą projektowania. Ale OP widać ma już gotowe rozwiązanie, tylko chce wyeliminować bugi.
moim zdaniem im więcej osób będzie chciało testować tym lepiej dla ciebie,nie ma sensu ograniczać


@darek-jg: idąc tym tokiem weźmy wszystkich xD tylko wtedy z beta-testów robi się po prostu ... premierę? xd

i tak sporo z nich po kilku dniach przestanie się odzywać


@Bleck: eee, z tego rozumieć, że ktoś (ty?) już tak robił, że się ogłaszał i zebrał kilka osób, po czym te się nie odzywały?

im więcej