Wpis z mikrobloga

Moi kumple biorą udział w rywalizacji Złocista Mila, generalnie chodzi o to, że biegniesz okrążenie na stadionie i walisz browara 0,3, a po wypiciu biegniesz kolejne okrążenie i tak do uzbierania się mili). Kumple biegowo są spoko, ale do poprawy jest czas opróżnienia butelki, bo można na tym zyskać wiele czasu. Znacząco pomógł film Naukowego Bełkociarza https://youtu.be/6s7MmPRGlgw @dkm17 dzięki któremu udało się zejść do czasu 7 sekund, ale niestety w takim przypadku piwo się pieni, co sprawia wiele problemów np. ewentualne pójście piwa nosem... ma sa kra. Poza tym oczywiście chciałoby się jeszcze szybciej. Ktoś coś w sprawie poprawienia wyniku? każda sensowna rada mile widziana.

#bieganie #sport #piwo #fizyka #nauka #chemia #naukowybelkot
Pobierz pogop - Moi kumple biorą udział w rywalizacji Złocista Mila, generalnie chodzi o to, ...
źródło: comment_RjRxxsVbbjkmp0FYwFw5TgVnAc9VlTl7.jpg
  • 8
@pogop 2 razy w piwnej mili startowałem, czas nie powala bo kolo 7:30(o dziwo najwiecej czasu tracilem na picie, a mam w tym więcej praktyki) kluczem jest bekniecie po wypiciu piwa
@pogop: jeszcze za czasów szkoły, w technikum, miałem kumpla który po prostu potrafił wlać całe 0,5l piwo do gardła, szybciej się nie dało bo i szybciej z butelki nie chciało piwo się wylewać