Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nigdy nic nie osiągnę, jestem nikim dla każdego.
Mieszkam w patologicznej rodzinie, ojciec bije mamę, ona jest alkoholiczką, ojciec nierób matka utrzymuje dom.
Kolegów kiedyś byłych zaprosiłem to mnie wyśmiali jak zobaczyli matkę pijaną na ziemi. Moi rodzice mają długi ogromne.
Podobała mi się taka dziewczyna jeszcze za czasów podstawówki, do dzisiaj nie mogę o niej zapomnieć bo #!$%@? sny mi #!$%@? muszą o niej przypominać i tylko mi smutno bo nie mogę o tym zapomnieć, nie poderwę jej nawet bo aż się wstydzę, ona wie o tym, że mam patolę w rodzinie bo oczywiście byli koledzy obgadali to wszystkim jaką mam patologię w rodzinie :)
Może i jestem w młodym wieku bo 17lat, ale kurde nigdy nie miałem dziewczyny, nie zdałem do następnej klasy z nerwów,więc idę do dorosłej teraz, nie mam jak się w domu uczyć, nie zgłoszę rodziny bo nie chcę do domu dziecka, babcia i dziadek mają w dupie i nawet nie odbierają ode mnie. Nikt o moich urodzinach od 5 lat nie pamięta, no może raz się zdarzyło na facebooku jedna osoba raz na 5 lat napisała :) Może i nie jestem #przegryw bo sobie jakoś radzę, ale przez te #!$%@? #dojrzewanie oraz #patologiawdomu nie mogę nic osiągnąć i prawie płaczę pisząc ten wpis " To nie bait… "

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania Mirku, zepnij się w sobie i rób wszystko, żeby się wyrwać. Jest sytem zapomóg, więc postaraj się załapać na studia. Co do dziewczyn: jak Cie pokocha, to to zrozumie. Najważniejsze, żebyś był dobry i nie pozwól tego w sobie stłamsić. Wsparciem w tej drodze, może być wiara albo ludzie których poznasz przez internet.
diewuszka: Trzymaj się! Niestety w moim otoczeniu też było dużo patoli. Serce się kraje, że dorośli ludzie postępują w taki sposób. Rozumiem, jak może być Ci trudno. Ale pamiętaj, że przed Tobą jeszcze dużo życia i nie daj się ciągnąć w dół. Dużo możesz w przyszłości zmienić!

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}