Wpis z mikrobloga

No i stało się - wyprzedaję cały swój sklep! A że walentynki już za pasem chciałem skorzystać z tej okazji i zrobić potrójne #rozdajo! Plan jest sprytny i jak zawsze u mnie spóźniony xD
DZISIAJ LOSOWANIE jednej osoby która dostaje ode mnie świecące drzewko warte 200zł i jednocześnie uruchamiam kupon "WYKOP" w moim sklepie -20% na cały asortyment.

W piątek następne rozdajo i kupon ustawiam na -25%
W sobotę ostatnie losowanie i kupon - 30%
A w niedzielę? Może i bez rozdajo, ale za to kupon na -40%
W poniedziałek wysyłka wszystkich zamówień by trafiły jeszcze przed walentynkami do Was.

Wszystko co uda mi się sprzedać idzie bezpośrednio na remont i budowę nowej przestrzeni o której będę jeszcze pisać w osobnych wpisach na #rozkminkrzaka

Pora na zmiany o których kiedyś pisałem na swoim tagu - mój sklep już od lat leży i kwiczy, dostałem już wycenę od znajomych na stworzenie sklepu idealnie pode mnie więc zabieram się za wielki rękodzielniczy reset którego cholernie potrzebuję.

Jednocześnie zabieram się za czyszczenie swojej pracowni i przenosiny do dwa razy większej. Obecnie wynajmuję pomieszczenie w starym szpitalu - całe 10 metrów nieporządku i totalnego chaosu który od lat był dla mnie przytłaczający ale musiałem ograniczać koszty. Udało mi się odrobić wszystkie długi, nawiązałem dwie nowe współprace i w końcu przenoszę się piętro wyżej, do starego pokoju oddziałowego o powierzchni 21mkw.

Dla mnie to kosmos, po 5 latach działania będę mieć 2x większą przestrzeń. Projekt już zrobiłem, postrzeliło mnie jednocześnie w plecach w trakcie pakowania warsztatu, więc do końca tygodnia... Siedzenie przy komputerze i dogrywanie szczegółów. Więc choć nie mogę się ruszać i generalnie mam motorykę robota jaram się jak dziecko. Ostatnim moim punktem przed przenosinami są właśnie walentynki, więc... Zaczynamy.

Przy okazji wpadło do sklepu parę nowych dziwnych rzeczy i unikatów, jak jesteście ciekawi KLIK

A jutro opiszę cały mój plan i trochę historii jak to było że trafiłem tam gdzie trafiłem - czyli do szpitala.

#rozdajo #rozkminkrzaka #rekodzielo
bkwas - No i stało się - wyprzedaję cały swój sklep! A że walentynki już za pasem chc...

źródło: rozdajo

Pobierz
  • 51
  • 459
@N331: Tak samo stwierdziłem gdy patrzyłem na sklepy z rękodziełem w 2018 roku jak uruchamiałem swój własny sklep.

Stwierdziłem - rękodzieło powinno być dla wszystkich i generalnie ceny w sklepie miałem w przedziale 20-90zł.
Po roku zaliczyłem pierwszego bankruta.

Obecnie wszystkie moje "firmowe" zobowiązania czyli podatki, wynajem, opłaty, hosting, raty itp. są na poziomie 3000zł. Średnio oczywiście, w skali roku.

I gdy doszło do mnie, że drzewko ze zdjęcia to dla
  • 8
@DzonySiara: To nie odwaga - to po prostu głupota xD

A tak serio, to realizacja pewnego marzenia i próba stworzenia swojej własnej przestrzeni do tworzenia. Mam ciągle głód tworzenia - czy to filmiki, muzyka, rękodzieło albo pisanie, generalnie to co w danym momencie mi "wchodzi".

A do tego potrzebuję odpowiedniej przestrzeni, od zawsze chciałem ją mieć. Więc ją tworzę. I ten sklep to półśrodek do tworzenia jej. W ten sposób zarabiam,
@bkwas: a to ciekawe, jak u ludzi pojawia się chęć posiadania bzdentu jak z aliexpress za 200 zł? Chodzi o to, że złota biżuteria może się nie podobać, ale wygląda drogo. Towje drzewko jak za 12 zł z chińczyka. Jak stworzyłeś popyt? Rękodzieła zazwyczaj się czaruje, że to amulet dający 200% IQ... Ale jak przekimać normalnego człowieka, że to co robisz chcę mieć?
@bkwas: świetne rzeczy. Jeśli chodzi o te świecące gadgety, to jak długo będą świecić (pewnie pytanie zadawane miliard razy :D)? Trzeba je turbo doładować słońcem :D i jest gitarra ?
Co do cen, to nie wiem czy odklejka, normalny rozstaw, tyle takie rzeczy kosztują XD ludzie nie szanują i nie cenią rękodzieła, bo można taniej kupić z chin.