Wpis z mikrobloga

Ostatni wyrok TSUE w sprawie odmowy ekstradycji Artura C. sprawił, że nasz problem tymczasem zrobił się jeszcze gorszy. Koło odpadło od naszego sztrucla. Prawicowi blogerzy zbywają to żarcikiem, który prawdopodobnie jest „przekazem dnia”, bo pojawił się nagle w różnych miejscach. Że to dobra wiadomość, bo przestępcy będą się teraz przenosić z Polski do Irlandii, a więc u nas będzie bezpieczniej, ha ha. Na ten wyrok powoływać się będą nie tylko dealerzy narkotyków - także przestępcy gospodarczy. Aferzyści od następnego Amber Gold po prostu kupią sobie pałace po czeskiej stronie Cieszyna i będą bezkarni.

Spójrzcie na to z punktu widzenia tego waszego „wstawania z kolan”. Do 2018 roku polskie sądy były w Unii Europejskiej równe niemieckim czy francuskim. Od wczoraj są oficjalnie uznane za sądy gorszego sortu. To nie będzie się ograniczać tylko do ekstradycji przestępców. To dotknie także innych sądów - cywilnych, rodzinnych, gospodarczych. Wyobraźcie sobie konflikt między przedsiębiorcą polskim a jego niemieckim konkurentem. Albo rozwód Polaka z Niemką i sprawę o opiekę nad dziećmi i podział majątku. Albo proces polskiego pracownika z niemieckim pracodawcą.

Zamiast „niemieckiego” mógłbym wstawić „czeskiego” czy „francuskiego”, ale Wy macie jakąś szczególną fiksację na punkcie Niemiec. Otóż w Niemczech nasze wyroki teraz też będą podważane, podobnie jak w Czechach czy Francji. To o tyle zabawne, że jeszcze przed chwilą snuliście fantazje na temat karania obcokrajowców za mówienie „polskie obozy zagłady”. To zawsze było głupie, ale skoro od wczoraj polskie wyroki nie będą respektowane na drugim brzegu Odry, to teraz ta głupota powinna być oczywista nawet dla Was.


http://wo.blox.pl/2018/07/Drodzy-pisowcy-po-wyroku.html

#polityka #4konserwy #neuropa #sady #tklive #dobrazmiana #bekazpisu #polska #uniaeuropejska #niemcy
  • 46
  • Odpowiedz
Nigdy nie pozwolimy wam sprzedać Polski kolejny raz.


@Dzidolf: XD Widzę, że nie tylko brakuje ci zdrowej psychiki, ale i wartości, skoro godzisz się na bycie pislamistyczną szczekaczką, jak te ścierwo Przyłębska, twoja serwilistyczna idolka.
  • Odpowiedz
@eoneon ja nie pisze o nowej władzy. Macie problemy jak to dzieci z czytaniem. Ja piszę o prawie do konsekwencji wyborów demokratycznych. Rewizjoniści? Za duże słowo. Zwykli beneficjenci którzy trzęsą dupą. Srają po gaciach tchorze nawet nie czekając na skutki. Za nic mają makroekonomię, cykle koniunkturalne i geopolitykę. Myślą że tu się świat kończy i zaczyna. Więc lepiej szybko się wyprzedać wierw z wartości później z majatku. Potem sięgnąć po prawo głosu
  • Odpowiedz
@Dzidolf:

na pierwsze dziecko nie ma 500 plus tłuku. Tyle to ja wydaje co weekend na benzynę do swojego kutra w Sztynorcie chamie


XDDDDDDDDDDDDD
Najwyraźniej dziecko o którym pisałeś jest tym drugim, umożliwiającym korupcję. W dodatku nie wydajesz ich na dziecko, dokładnie tak jak przewidywali krytycy tego zasiłkodajstwa. I sama Beti mówiła przecież, że na każde, więc jak nie na każde? Czyżby sprzedała Polskę, wyborco z wypranym mózgiem?
  • Odpowiedz
@Dzidolf: Najwyraźniej pomówienia i kłamstwa, to jedyne co potrafi wykrzesać twój umysł "magistra", obrońcy dyktatury, której istnienie potrafi przyznać tylko wtedy, gdy się odgraża głosom w swojej małej główce, tak jak tutaj totalitarysto:

Wielgus, Nitrasy, Szczerba, Petru, Szmidt etc. Banda nieuków. Przekupnych pseudonowoczenysch tworów postkomuny. Bękarty Kiszczaka i ich dzieci napalone na władzę z domu rozwodników, chowane bez wartości i poszanowania. Za to z lizusostwem wszystkiego co inne, zachodniego odrzutu. Homosovieticus
  • Odpowiedz
Do 2018 roku polskie sądy były w Unii Europejskiej równe niemieckim czy francuskim.


@eoneon: a co mnie to interesuje? Myślisz że Niemców czy Francuzów interesuje co Polacy twierdzą o ich sądach? Mnie intersuje co Polacy myślą o Polskich sądach (45-50% respondentów w wielu badaniach krytycznie ocenia Polskie sądy). Unii nie pasuje jedynie że zmienił się status quo gdzie w Unii były państwa dominujące i podporządkowane a że są mądrzy to wiedzieli
  • Odpowiedz
a co mnie to interesuje? Myślisz że Niemców czy Francuzów interesuje co Polacy twierdzą o ich sądach? Mnie intersuje co Polacy myślą o Polskich sądach (45-50% respondentów w wielu badaniach krytycznie ocenia Polskie sądy).


@pomidorowymichal1: Myślisz że polskie firmy nie sądzą się z niemieckimi, podobnie obywatele?
  • Odpowiedz
@Dzidolf: XD Przecież ty sama się policzkujesz, upadła jednostko, plując w necie jak ostatni tchórz. I nie wiem, wstydzisz się tej swojej refleksji historiozoficznej, zwolenniku dyktatury z papką bromową w japie?
  • Odpowiedz
Refleksji historiozofizycznej hahaha godzinę czasu biegałeś po wsi za tym błędnym określeniem moich wypocin haha? Idź spać już frajerze.
  • Odpowiedz
@eoneon: to że taki wyrok został wydany przez TSUE nie znaczy, że skończą się ekstradycje do Polski. Sąd innego kraju UE będzie mógł zarządzić ekstradycję wtedy, jeżeli uzna, że stan praworządności nie wpłynie na osąd w danej sprawie. Pospolici przestępcy i tacy, których sprawy nie są "polityczne" będą wysyłani do Polski
  • Odpowiedz
@Dzidolf:

śmieszny człowieczku bez szkoly


XD

i wytatuować sobie na dupie, żeby każdy kto będzie Cię posuwał wiedział że już tam byłem.

Albo odebranie prawa głosu kobietą to jest wolność?


Nie wiedziałem, że jesteś magistrem braku kultury osobistej i braku zasad poprawnej pisowni, chyba że znowu będziesz zasłaniał się dzieckiem, człowieku bez twarzy. XD
Nadwirus - @Dzidolf: 

 śmieszny człowieczku bez szkoly

XD

 i wytatuować sobie ...

źródło: comment_gnM41CdvE6ecaOCx4lR1pwlT8FDDtRNf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz