Wpis z mikrobloga

@zapieponczek: Ja chodziłąm na zastrzyki przeciwbólowe u rodzinnego. Obecnie biorę Nimesil, ale on siada na wątrobie wiec nie polecam. mimo ze jest mocniejszy niz ketonal. Było też cś o operacji usuniecia pecherzykow przez które bóle powstają, polecam ogarnac temat
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dele: idę do ginekologa, rodzinny zawsze dawał mi jakieś tabletki i sądził, że będzie ok i 'taki mój urok'. A teraz okazuje się, że jako jedyna w rodzinie mam aż tak bolesne i obfite miesiączki, wcześniej miała tylko babcia. Ale z tego co mi wiadomo to po urodzeniu dzieci jej przeszło. No i jest nadzieja, że ginekolog doradzi, przepisze chociażby antykoncepcyjne jeśli mają pomóc i po kilku latach przyszły miesiąc przeżyję
@zapieponczek: ja biorę pyralginę i leżę cały dzień w łóżku. Ginekolog przepisał mi tabletki antykoncepcyjne, miesiączki były mniej obfite i mniej bolesne. Ale od hormonów się niestety tyje, dlatego odstawiłam. Pozostaje nam chyba tylko przemęczyć się parę lat do ciąży, albo roztyć do ulanej kluchy ( ͡° ʖ̯ ͡°)