Wpis z mikrobloga

Zrobiłem ankietę tera dajcie mi magistra xD #pdk

Przedstawiam Wam długo wyczekiwaną ankietę o #zycieseksualnemirkow #seks #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski dodam też #gruparatowaniapoziomu dla zasięgu

Znam społeczność wyroku wypoku już w sumie ponad 10 lat na 3 różnych kontach i wiem jak to wygląda więc parę słów wstępu.

Ankietę zrobił ziomeczek który ani że statystyką ani z seksuologią nie ma nic wspólnego.

Jest to raczej w formie ciekawej zabawy niż poważnego badania naukowego.

Nie traktujcie tego jak najważniejszej rzeczy na świecie, konstruktywna krytyka i sugestie są mile widziane ale zwykły ból dupy zostanie zignorowany.

Starałem się jak najbardziej żeby nie było błędów ale mogą się zdarzyć.

Dopiero jak napisałem cała ankietę to ogarnąłem że w formach Google, żeby logiki oparte na pytaniach działały, każde pytanie powinno być w osobnej sekcji i nie chciałem już tego poprawiać żeby nie przedłużać. Więc jeśli np odpowiecie że nie masturbujecie się, to potem w kolejnych pytaniach wybierzcie opcje "nie masturbuje się"

Oczywiście że mogło być więcej pytań, jeśli masz jakieś sugestie to pisz tu albo na pw. Jeśli uzbiera się wiele ciekawych pytań to zrobię ankietę uzupełniającą.

Bardzo będę wdzięczny za plusik i wykop, żeby osiągnąć jak największy zasięg.

Wszyatkie pytania są obowiązkowe, bardzo bym prosił o nie traktowanie pytań opisowy zbyt pobieżnie.

Wyniki zostaną opublikowane jak zbierze się sensowna liczba odpowiedzi i jak będę miał czas. Proszę nie nękać, nie szkalować nie zastraszać xD

LINK DO ANKIETY
  • 141