Wpis z mikrobloga

@oficer-prowadzacy: ostatnio widziałem właśnie taką małą czerwoną W AW1 ale z daleka i ciężko stwierdzić gdzie ta naklejka była.
Jak nie będą mieli gdzie to nakleją na flagę Unii xD
  • Odpowiedz
@oficer-prowadzacy: ale ciekawe jest to, że niby można brać te tablice tylko dla aut, których konstrukcja wymaga takiego rozmiaru, a ta fura, którą widziałem miała normalne, szerokie miejsce, nawet ramka była standardowa.
Czyżby wystarczyło po prostu powiedzieć, że się taką potrzebuje i już? Ci idioci nawet tego nie sprawdzają?
  • Odpowiedz
Czyżby wystarczyło po prostu powiedzieć, że się taką potrzebuje i już? Ci idioci nawet tego nie sprawdzają?


@Sarg Zgadnij ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@oficer-prowadzacy Coraz lepsze pomysły mają, aż chyba sam sobie wyrobię te tablice xD
  • Odpowiedz
@Eternit_z_azbestu:
W sumie mogli też dać normalne skrócone z trzema znakami - zawsze to by było aż 459 dodatkowych numerów (trochę żartuję, ale przy takim zużyciu to te 1359 kombinacji jest na wagę złota xD)
Zastanawiałem się też nad pięcioma znakami - byłby problem, bo raz że aby tyle weszło jest do wywalenia euroband i naklejka (akurat zmiana na plus, bo nie wiem po #!$%@? one są - pierwsze szpeci tablice,
  • Odpowiedz
@oficer-prowadzacy: jak czytasz wptr to do końca xd wg rozporządzenia naklejka na tymczasowych miala byc zwykla mala a dowalili tu duzą okrągłą; a numer na tymczasowce mial byc ten sam co na pozniejszej zwyklej ale tez to #!$%@? oczywiscie
  • Odpowiedz
@prawdziwek:
A szkoda kurde gadać, tak jakby mało #!$%@? już w samym rozporządzeniu to resztę muszą #!$%@?ć wydziały komunikacji xD

P.S.: zamiast 1359 miało być 459, źle policzyłem ale poprawiłem tylko w pierwszym zdaniu, w drugim jest źle.
  • Odpowiedz