Wpis z mikrobloga

#piwowarstwo #piwo #gdansk #craftbeer #gdynia #piwowarstwodomowe

Siema!
Podczas tych upałów, wpadł nam do głowy pomysł, fajnie by było, jakbyście dali znak czy by Was zainteresował.

Depozyt Piwny - tak, wiemy. To już było. Ale chyba nie było w opcji, kiedy można połączyć piwowarów z Gdyni i Gdańska. Mamy dwa punkty, w każdym z nich wydzielimy miejsce w lodówkach na trzymanie piwa, a dzięki arkuszowi online, piwowarzy z Gdańska będą mogli wybierać piwa z Gdyni i na odwrót. Logistyka po naszej stronie.

Są już chętni, aby pomóc nam to ogarniać, napisać regulamin itd.

Link do informacji na fejsie:
https://www.facebook.com/sklepzpiwem/photos/a.792808190856430.1073741826.790256401111609/1299716140165630/?type=3&permPage=1

Dajcie znak, co o tym myślicie :)
  • 22
  • Odpowiedz
@sklepzpiwempl: @jmyung: ja proponuje nie robić żadnych przeliczników, chyba że tych piw naprawde by dużo było. nikt przecież nie będzie wpychał na siłę grodziskich żeby przygarnąć wszystkie portery bałtyckie i srisy ;).

a do recenzji proponuje temat na piwo.orgu, a na wykop wrzucać tylko linki. tutaj tagi nie działają, więc wrzucając wszystko pod jeden tag, część recenzji poznika. już mi część mojego spamu spod #piwowarstwo poznikało (treść dalej jest ale
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TOP___BK: wszystko zależy od tego ile będzie piw. Jak będzie dużo to za zostawiając risa można wziąć dwie fajne ipy. Jeśli piw będzie mało to 1-1.
Temat na piwoorgu na pewno (i chyba jako główny temat). Udostępniłem Bartkowi excela na google drive gdzie powinniśmy wpisywać co każdy z nas zostawia.
  • Odpowiedz