Wpis z mikrobloga

@ethics: no cóż sam sobie tak babę wychowałeś. Na szczęście u mnie jest krótko i to ja decyduje co będę robić i moje zdanie się liczy. to tak bez robienia sobie jaj. Swoją drogą gdyby moja mi tak powiedziała to bym jej odpowiedział że po to muszę iść poćwiczyć żeby mieć dobre ciało zawsze, bo takich jak ona jest tysiące a taki jak ja jeden
@ethics: ja nie widzę żadnego problemu jeśli Ty chcesz tak zrobić. To Twoje wakacje, Twój wypoczynek.

Widziałbym problem jakbyś tego się nie podjął, bo ludzie będą na Ciebie patrzeć - kto jest ważniejszy, zdanie innych ludzi, czy Ty?
@ethics: yyy a #!$%@? ją to boli??

wakacje to zazwyczaj jest moment, gdy warto sobie zaplanować tydzień lub dwa offu, ale jak nie potrzebujesz żadnej przerwy, deloadu czy coś, to oczywiście bez sensu tracić treningi. chociaż te siłownie w hotelach 'wakacyjnych' czesto sa slabo wyposazone
@ethics: zakładam że to miejscowość turystyczna, więc może jest siłownia z zajebistym widokiem, zaproś, zaproponuj a jak nie będzie chciała to nic się nie stanie jak znikniesz na godzinę :)