Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki, z racji bardzo dobrej sytuacji finansowej i dodatkowego zastrzyku ogromnej gotówki (na zdjęciu to tylko mały ułamek), chciałbym się podzielić pieniędzmi i moim szczęściem. Wśród plusujących wybiorę jutro 10 osób, które otrzymają po 3000zł oraz 3 osoby po 5000zł, które w komentarzach napiszą jakiś ciekawy pomysł na przeznaczenie tej gotówki. Brzmi nieprawdopodobnie, ale to nie bajt, z góry już gratuluję zwyciężcom
mcsQ - Mirki i mirabelki, z racji bardzo dobrej sytuacji finansowej i dodatkowego zas...

źródło: comment_GKCZGggY5SDsM68PoLGsQXjnwINvk1lD.jpg

Pobierz
  • 257
  • Odpowiedz
@mcsQ łooo matko. Ja bym kupiła materacyk, komodę, przewijak, zapas pieluch, laktator, elektyczna nianie z monitorem oddechu, dobre witaminy dla siebie, poszłabym na depilację woskiem i basen. Może starczyłoby, żeby zabrać męża na dobrego burgera albo na wypad do Czech na czeski syr i po krakersy tuc.

Pozdrawiam z mężem i małym Mikołajem, który właśnie kopnął mnie w żebro ()
  • Odpowiedz
  • 0
Dej te pieniądze człowieku ( ͡º ͜ʖ͡º) wakacje mi się marzą, a niestety nie mogę sobie pozwolić.
  • Odpowiedz
@mcsQ: kupie sobie mnostwo gum kulek, bede je tak dlugo zul az napompuje ogromny balon, ktory poniesie mnie ku lepszej przyszlosci!
  • Odpowiedz