Wpis z mikrobloga

Jak ktos rozwalil 3 kable to raczej powinien pomyslec czy nie ma problemu z glowa bo to raczej nie przypadek. Przy dwoch juz bym się zastanowial co robie nie tak


@LosoweKontoLosowegoWykopowicza: to jest właśnie to niewolnicze myślenie fanów apple, które doskonale opisał ten człowiek w poniższym filmie

"Maybe I am the problem, not the product"
1:40
4.....i - > Jak ktos rozwalil 3 kable to raczej powinien pomyslec czy nie ma problemu...
  • Odpowiedz
@4kroki: #!$%@?, to samo moge powoedziec o samsungu czy lg.

Te kable sa okej, te wczesniejsze 40 pin byly faktycznie ktastrofalne i sie psuly jedne po drugim ale te sprawdzaja sie swietnie. Aczkolwiek mam tez jednego 40pin i trzyma sie do dzis... wiec no.

Teraz tez sobie przypomnialem, ze te zasilacze z surface pro 4 sa kijowe. Wtyczka ma takie piny a nie normalne wejscie i kiedy sie rozleciala, to cale
  • Odpowiedz
@Ripper: kupują #!$%@? 5s z #!$%@? bateria, noszą potem 9 powerbankow i miętolą ten kabel jak cycochy a potem zdziwko ze się #!$%@? po roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mariancb: Nigdy nie mialem nic od apple, ale zawsze gdy widze kogos z ich sprzetem to wlasnie tak wygladaja ich kable. I jestem w stanie uwierzyc, ze Twoje tak nie wygladaja bo niektorzy dbaja o sprzet, ale to jest mniejszosc. Ja znow sie zaliczam do tych co Windows sie nigdy nie wiesza i nie zamula nawet po latach bez reinstalacji.
  • Odpowiedz