Wpis z mikrobloga

  • 140
#warszawa #traficar #carsharing

Co się w sobotę wydarzyło...

Pojechałem ze znajomym do Ch Reduta na zakupy i odebrać RAM. Chciałem wrócić #traficar.
Zaklepałem auto i szedłem na miejsce. Okazało się , że to jakiś salon Renault... Wyszedł ochroniarz i mówi, że otwarte do 14 (była jakoś 14:20). Gadka, że po auto na minuty przyszliśmy. On do nas, że nikt nie wyda nam kluczyków ( _) mówimy, że to się wynajmuje z telefonu i otwiera. A on, że już zamknięte i nie da rady...

#traficar może następnym razem niech pracownicy Renault nie biorą aut i nie parkują na terenie salonu? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 25
@piwakk: a może ten samochód (bo mówimy o Clio, prawda?) był tam na serwisie i ktoś zapomniał tego zaznaczyć w systemie? Słabo tak czy siak, ale to nie musiała byc wina klienta.
@jasieczek: ( ͡° ʖ̯ ͡°) następnym razem, zgłoś nam to - takie praktyki są niezgodne z naszym regulaminem, możemy upomnieć lub obciążyć takiego użytkownika. Odezwij się do nas na PW, coś zaradzimy ()


@4Mobility: Do Was też można zgłaszać się w sprawie samochód Traficar? Jesteście wspólnym partnerem czy to jakiś cross selling?