Wpis z mikrobloga

#koncepcja #afera #kiciochpyta #najmadrzejszywykopek

To ostatni spam z tego cyklu na dziś. Napisałem na kontakt w związku z tym pomysłem , ale gdyby admini nie chcieli udzielić wsparcia technicznego zapytam jeszcze raz:

Czy ktoś kojarzy/jest w stanie stworzyć proste narzędzie pozwalające ( podobnie jak to ) udostępnic taki test, ustawić dla niego limit czasowy i wysłać potem wyniki na dany adres? I umożliwić tworzenie pytań otwartych.
  • 18
@stekelenburg: Ja tam mogę tak dla samej rozrywki. Ale patrz wyżej! No i znaczkiem bym jakimś nie pogardził, nie ukrywam :P Miał bym powód aby znów pobawić się z heroku ;) O ile tam to mysql jest... ale sprawdził bym :P

Wstępnie jestem na tak.
@anonim1133: znaczek to nie wiem, pewnie jakis inicjator by wpadl, ale to bym musial napisac na kontakt. Strona wizualna jest malo istotna. chodzi tylko o to, zeby wyswietlilo pytania, przyjelo odp, zakonczylo test po uplywie limitu czasu i zeby sie dalo podejrzec kto jak odpowiadal. Pkt podliczalbym recznie, bo w pytaniach otwartych rozne wersje moga byc poprawne. Czy zrobienie takiego czegos jest trudne i czasochlonne?
@stekelenburg: @anonim1133: Studiujecie może? Znacie platformę e-learningową moodle, może mieliście na studiach? Zakładasz klasę wykop, dodajesz test, dodajesz pytania i o danej godzinie uruchamiasz test. Użytkownicy odpowiadają i na koniec zostaje wynik. Tam już jest wszystko zrobione, nie trzeba wymyślać koła ponownie.