Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ja i różowa lvl 25, od 5 lat razem planujemy ślub. Pracuje w korpo, ja jako handlowiec, zarabiam na poziomie 4k miesięcznie plus różne benefity. Było spoko ale takiej presji w żadnej firmie nie miałem, ciagle życie w stresie, audyty itp. Różowa pracuje w jako kierowniczka w perfumerii, zarobki podobne, i podobnie pracy ma już dość, lecz na innych płaszczyznach. Oboje umowa o prace. Mieszkanie wynajmujemy.
No i zastanawiamy się nad wyjazdem za granice do nadmorskiej miejscowości na południu Anglii. To co jest kluczowe to to ze mamy możliwość mieszkania tam w domu całym dla siebie płacąc tylko za opłaty. Wiec dużo kosztów odchodzi, ale my nadal się wąchamy czy to dobra decyzja wyjechać właśnie tam.

#emigracja #anglia #praca

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 19
Drogi przyjacielu, josephdasese70@hotmail.com
Jestem adwokatem Joseph Dasese, radcą prawnym, osobistym obrońcą pana JB, obywatelem waszego kraju Chcę, abyście otrzymywali pieniądze w moim imieniu. Celem mojego skontaktowania się z wami jest to, że dzielicie to samo nazwisko z moim zmarłym klientem. Kiedy odpowiesz na tę wiadomość, wyślę Ci pełne informacje i więcej informacji o mnie i funduszach. Mój osobisty
@Wygryw11 Podbijam. Jak w PL macie 4k na rękę a w UK zaczniecie od najniższej to tak średnio jest sens jechać. No chyba, że angielski fluent u was i będziecie atakować na stanowiska kierownicze to wtedy jak najbardziej.
@AnonimoweMirkoWyznania: oczywiście, że jechać. Jak Wam się nie spodoba to popracujecie chwilę aby wyjazd się zwrócił i albo wrócicie albo wybierzecie inny kraj. Emigracja nie jest dla każdego ale polecam spróbować :) Osobiście uwielbiam nadmorskie miejscowości w UK! Żeby nie życie zawodowe w Londynie to pewnie już dawno namówiłbym różową na wyjazd.