Wpis z mikrobloga

@cojaturobietezzajety: W sumie raz powiedział, że kocha, jakiś miesiąc temu. Ale ja o to go dziś zapytałam to powiedział, że wyznał mi to tylko z grzeczności i tego nie przemyślał. Bo przecież jak ktoś ci powie "kocham cię" to automatycznie musisz odpowiedzieć "Ja ciebie też". Niepotrzebnie mi nadzieję robił ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@GingerCinnamon: ja swojej mówiłem to często, gdy coś się popsulo to przestałem, nie powinno się klamac w takich kwestiach jak miłość. Chciałbym aby twoja miłość się spełniła, mimo to mówię: zapomnij o gnoju. Szczerość to podstawa. Jeśli nie kochał szczerze... twoja miłość i uczucie do drugiej osoby zasługują na lepszy obiekt westchnień
  • Odpowiedz
@GingerCinnamon:

No tak, bo według was każda różowa ma 10 bolców na boku. Po co szukać choć odrobiny pocieszenia na wykopie gdzie większość to przegrywy nienawidzące kobiet i twoja wypowiedź to udowadnia. Czego ja się spodziewałam?


No właśnie też się zastanawiam, czego się spodziewałaś po wykopkach ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@GingerCinnamon: Czas, czas i czas :D
Poboli przestanie i znajdziesz lepszy model!
Pro tip usuń wszystko co ci się z nim kojarzy. Mnie #!$%@?ły posty z była na fb i to że mi się na początku listy wyświetlała wieć dałem ją do dalszych znajomych na fb i od obserwowałem pierw kusiło sprawdzić co tam u niej ale jak sobie przypomniałem złe wspomnienia od razu przechodziło! Miesiąc później.. who the fuck is
  • Odpowiedz