Wpis z mikrobloga

@GingerCinnamon Wiem co czujesz, miesiąc temu zerwała ze mną dziewczyna, również za porozumieniem stron. Początkowo było ciężko, ale już jest lepiej. Jeśli masz się czym zająć (np praca czy coś) to będzie dobrze :) Z czasem smutek minie, zaczniesz cieszyć się wolnością! Głowa do góry, bo jeszcze znajdzie się ten właściwy! Powodzenia !
  • Odpowiedz
@GingerCinnamon a #!$%@? współczuje, ludzie są jebnieci, zawsze "bo ja cię nie kocham już" ja jebe to po co pakujesz się w związek skoro czujesz się tylko zakochany/zakochana.
Chyba zostanę nieszczęśliwym singlem z wyboru bo nie mam siły szukac takiej prawdziwej miłości
  • Odpowiedz
  • 0
@ButtHurtAlert najlepiej to mieć na wszystko #!$%@? i nie wdawać się w większe relacje z randomowymi, w sensie tinderze i inne gówna.

Każdemu kiedyś się trafi ktoś że bez rozmów i bliższego poznawania będzie wiadomo że to ta jedyna.

Ciężko jest mi wytłumaczyć ale to przez przypadek się dzieje
  • Odpowiedz
  • 0
@ButtHurtAlert aby odnieść minimalny sukces lub nastąpił jakiś progress trzeba przede wszystkim wyjść z piwnicy (byle nie kluby bo to dno dla patoli) przy tym jakoś się ogarnąć by wyglądać jak człowiek no i być miłym dla innych i chodzić z uśmiechem na twarzy ;)

Dobry ryj to dodatkowy atut ale niekonieczny
  • Odpowiedz