Wpis z mikrobloga

Walka z Millerem to akurat nie jest najlepszy pomysl dla Adamka bo ani go nie wypunktuje ani nie znokautuje


@Super-Rafalekv8: napiszę to samo, co napisałem już wcześniej pod postem Obserwatora, cytuję:

w sumie co mu zależy? Artur mówił o tym, że za walkę z Millerem na czysto dostałby ok. 1mln, myślę że Adamek za mniej nie wyszedł. Sam Tomek nie ma nic do stracenia, bo to jego prawdopodobnie jedna z ostatnich
@frikuu: NIE O TO CHODZI
ADAMEK MOGLBY DOBRZE ZAROBIC ZA WIELU ZAWODNIKOW
CHODZI O TO ZE AKURAT MILLER ZADAJE MNOSTWO CIOSOW JAK NA HW WIEC NIE WIDZE MOZLIWOSCI ZEBY ADAMEK GO WYPUNKTOWAL A Z DRUGIEJ STRONY GO NIE ZNOKAUTUJE BO TO WIELKI CHLOP
A SZKODA BO ADAMEK MOGLBY SIE JESZCZE POKUSIC O ZWYCIESTWO Z KIMS Z CZOLOWKI
NP Z TAKIM CHISORA,JUZ WOLALBYM WALKE Z WILDEREM BO BOKSERSKO ADAMEK JEST DUZO LEPSZY
WILDER

CHISORA


@Super-Rafalekv8: A słyszałeś o tym, żeby Adamek dostał jakąkolwiek ofertę od tych zawodników? Odpowiedź brzmi - NIE! Adamek ma już 41 lat, już przy tej walce pojawiają się głosy, że to jeden wielki mismatch i Miller dobrał sobie łatwego rywala. Wilder nie dałby mu tej walki na pewno, bo w tej chwili mierzy w walkę z Furym lub Joshuą i dla niego to byłby krok wstecz. Chisora? Jest niżej
@Super-Rafalekv8: Dla mnie wymarzony rywal to Sasza Powietkin: starzeje się i to chyba jedyny wielki rywal z którym Góral miałby szanse (jakieś 10-15% podobnie jak z Millerem). Swoją drogą Adamkowi niewiele brakuje do Hall of Fame, ale wygrana nad Big Baby to może być mało.
@frikuu:
TO NIE DO KONCA TAK DZIALA ZE DOSATJESZ OFERTE TO WALCZYC A NIE DOSTAJESZ TO NIE
CZASAMI JEST NA ODWROT

ADAMEK TO WCIAZ DUZE NAZWISKO I MIALBY JESZCZE SZANSE NA KILKA INNYCH DUZYCH WALK NA WYSPACH ALBO W USA
NA WILDERA TO MOGLBY WSKOCZYC JAKBY KTOS WYPADL
NAJLEPIEJ BY BYLO ZEBY ADAMEK SOBIE ZALATWIL WALKE Z KIMS TAKIM JAK CHARLES MARTIN ALBO CHISORA BO WTEDY MIALBY REALNA SZANSE NA ZWYCIESTWO
@HumbugPL: JAK WYGRA Z MILLEREM TO BEDZIE MIAL WALKE O PAS NA 100%
DLA MNIE NAJLEPSZA BY BYLA Z CHISORA
WIDOWISKOWA WALKA,MIALBY SZANSE,CHISORA WYGRAL OSTATNIO WAZNA WALKE,Z DILLIANEM TEZ WYGRAL WEDLUG MNIE,WSZEDLBY DO RANKINGU W RAZIE WYGRANEJ