Wpis z mikrobloga

@sekatorek997 Kiedyś na stacjach były takie jednorazowe nakładki na deskę. Ciekawe czy można to gdzieś kupić. Wziąłbym zestaw do roboty bo tam też się brzydzę usiąść na gołej desce.
  • Odpowiedz
@sekatorek997: od deski sie niczym nie zarazisz jesli nie ma tam rozsmarowanego kalu albo krwi, bo bakterie zwyczajnie nie zdaza zbudowac kolonii na Twojej dupie zanim ja umyjesz (zakladajac ze myjesz sie raz dziennie).

A jesli Twoje owijanie deski papierem bieze sie stad ze Twoja dziewczyna zlapala syfa albo cos innego i wmowila Ci ze to od deski w toalecie publicznej to powinienes raczej blizej przyjzec sie jej zyciu towarzyskiemu xD
  • Odpowiedz
@Hasz5g: Nie mam pojęcia skąd takie pomysły z Twojej strony odnośnie mojego rozowego, raczej nie z życia, bo bordo motzno. Jak sobie wyobrażam, że przed chwilą siedział tam jakiś żul, to wolę sobie dać papier - cała filozofia ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@sekatorek997: duzo gorzej jest jak umyjesz rece, a nastepnie podczas wychodzenia dotkniesz klamki ktorej dotykal zul z biegunka, a nastepnie pojdziesz do McDonaldsa i bedziesz ta reka dotykal czizbergera, obgryzal palce, albo siegajac po papierosa dotniesz ustnika.

Najprostszy przepis na natychmiastowa infekcje ukladu pokarmowego.
  • Odpowiedz