Wpis z mikrobloga

Reakcja graczy LOLa, Fortnite czy innego CSGO na mój wiek
-coooo, masz 25 lat, ale jesteś stary
Reakcja graczy dowolnego MMO
-hehehe moja córka ma tyle lat iksde


#gry
  • 100
  • Odpowiedz
  • 4
@Gvizdec Pamiętam czasy Metina 2. Chyba 2008 rok to miałem 8 lat xD Zawsze rozmawiałem ze starszymi osobami, tak 20-40 lat to każdy mi mówił, że nie powiedziałby, że mam tyle lat ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale i tak najlepsze było robienie szamanki o nicku "Ania289", I proszenie o podexpienie oraz itemy xD
  • Odpowiedz
@Gvizdec: W gildii WoW, w której grałem mieliśmy tez gości po 50, chyba nawet jakiś 60-latek grał z synem albo wnukiem. Gildia niby hardcore, ale dawali sobie rade. Z drugiej strony poniżej 16 lat też nie braliśmy by uniknąć szamba na czacie. A tak prywatnie, to zdarzyło mi się pracować z kilkoma osobami po 40-50, które były zapalonymi fanami gier mmo( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gvizdec: Ja ostatnio zmieniałem server UO i po jakimś czasie się okazało, że tam średnia wieku to pewnie z 50 lat jest. Najstarszemu kolesiowi w mojej gildii w tym roku 72 stuknie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gvizdec: też kiedyś grałem na prywatnym serwerze w WOW-a (Hellground chyba się to zwało) i mając 22 lata byłem jednym z najmłodszych w gildii :) a Guild Masterami było małżeństwo w wieku koło 35 lat wówczas - Lilliana i Zbyszek jak dobrze pamiętam :P czasem nie miał się kto dzieckiem zająć jak mieliśmy raid ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Gvizdec: Ja też #!$%@? w MMO, i rzeczywiśćie co chwile ktoś pisze że musi iśc nakarmić czy położyć spać dziecko, albo nagle musi kończyć raid, bo córka prosi czy wyjdą dziś do kina, albo syn czy pójdzie z nim pograć w piłke.
  • Odpowiedz