Wpis z mikrobloga

Właśnie dlatego nienawidzę #rowerzysci ... Właśnie z moim #rozowypasek jedziemy i widzimy przed nami rowerzystę jadącego środkiem pasa ruchliwej drogi. Nadmienić trzeba, że równolegle z drogą poprowadzona jest ścieżka rowerowa oddzielona od chodnika, tak żeby nie wchodzili na nią ludzie... A ten sobie zadowolony jedzie środkiem, bez żadnego zasygnalizowania i nawet rozejrzenia się wokół wykonuje skręt w lewo na skrzyżowaniu, a dodatkowo podczas mijania zauważyliśmy, że ma założone słuchawki dokanałowe (te popularne koreczki) kompletnie blokujące dźwięki... I weź tu człowieku popieraj ruch rowerowy i "masy krytyczne"...

##!$%@? #rower #januszerowerow #bekazpodludzi
  • 10
@redmonk: Do lasu, do sklepu lepszych nie trzeba. Zbankrutowałbym jakbym miał kupować lepsze, bo mi kable po 3 miesiące trzymają. Od ponad roku siedzę na Sony MDR-EX15. Jak potrzebuję "audiofilskich wrażeń" to odpalam Denona :D
@Migfirefox: ja mam muszle od sonego za 99 bodajże. Takie czerwone, fajne. Douszne psują w #!$%@? słuch, więc odpadaja. W sumie w lato nie używam słuchawek bo po prostu leje się ze mnie wiadrami jak mam coś na głowie prócz czapki..
Ale w zimie słuchawy idealnie trzymają czapę na głowie :D
@Zgubilem_Telefon94: Jak się z DDR nie da skręcić w lewo to prawidłowo jedzie. Na skrzyżowaniu może jechać środkiem a jak skręca w lewo to nawet lewą stroną. Jak dojeżdża do skrzyżowania i widzi, że z naprzeciwka nic nie jedzie, aut na podporządkowanych nie ma (lub stoją) to po co ma się jeszcze rozglądać. Głupoty o słuchawkach nie ma co komentować.