Wpis z mikrobloga

Brawo @Lawrence_z_Arabii, tym wpisem udowodniłeś mi jaka bieda umysłowa panuje po stronie #katolicyzm, brak jakichkolwiek argumentów,
jedyne co potraficie to ten #!$%@? argumentum ad wiekum i ad personam, #!$%@? o że jesteśmy prostakami i prymitywami, bo umiemy streszczać nasze myśli w śmieszkowych krótkich wpisach oraz memach,
a wy robicie ścianę bełkotu, w którym nazywacie innych gimbusami i prymitywami i #!$%@? te swoje głupoty ( "argumenty" ), które inni obalają w ciągu 2 minut. ¯\_(ツ)_/¯

Mówisz o merytorycznej dyskusji, jak ktoś ma z wami merytorycznie porozmawiać, jeśli przez cały mój okres bawienia się mnie w tą wojenkę ( 3 miesiące ), nie podaliście ani jednego
sensownego argumentu za teizm, jedyne co to ciągle widzę te same osoby którym trzeba powtarzać, że nie można udowodnić nie istnienia,co to teoria naukowa itd.

A i tak w połowie dyskusji, albo przestają odpisywać, albo dają na czarno. Ciekawe dlaczego? ()


#bekazkatoli #gimboateizm #bekazprawakow #takaprawda #religia
  • 69
a to nie jest tak że ISTNIENIE czegoś należy udowodnić DZIECIACZKU?


@nom_om: Nie, udowodnić trzeba swoje twierdzenie, a nie coś co nie istnieje.

Jeśli powiem, że u mnie w pokoju nie istnieje klon Stalina, to nie bardzo wiem czemu miałbym udowadniać, że jednak istnieje.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Czajniczek_Russella


Lubię ten przykład, bo wygłosił go agnostyk, który stwierdził też:

chrześcijanie twierdzą, że wiemy, że Bóg jest, ateiści – że wiemy, że Boga nie ma, natomiast
Właśnie, że jest. Nigdy nie byliśmy tak bogaci.


Nigdy też tak szybko Polacy nie wymierali, nie licząc wojen.

100 lat takiego "dobrobytu" jaki mamy dzisiaj, będzie pod względem demograficznym gorsze niż II wojna światowa dla Polski, bo w czasie II wojny światowej straciliśmy "tylko" 17% ludności, a do 2100 roku stracimy prawie połowę.

Bez UE nic by tu nie było


Wiadomo, przecież przed UE nie znaliśmy ani pisma, ani obróbki metali, ani
@Lawrence_z_Arabii: udowadnianie że czegoś nie ma... co ty gościu w ogóle próbujesz.

Lubię ten przykład, bo wygłosił go agnostyk, który stwierdził też:

chrześcijanie twierdzą, że wiemy, że Bóg jest, ateiści – że wiemy, że Boga nie ma, natomiast agnostycy przyjmują, że nie ma dostatecznych podstaw, aby potwierdzić istnienie Boga lub mu zaprzeczyć.


Pan Russel mógł sobie być i świętym Mikołajem. Co to ma do rzeczy?
Twierdzenie które podobno TAK BARDZO LUBISZ,
@Lawrence_z_Arabii: Co w tym złego? Prędzej czy później nastąpi robotyzacja.

Bo wcale większość polskiego PKB to nie eksport do krajów UE i outsourcing dla zachodnich firm xD Już nie wspomnę o bezrobociu jakie byśmy mieli gdyby nie emigracja ludzi na Zachód i inwestycje zachodnich korporacji w naszym kraju. Nie wiem jak można nie być euroentuzjastą będąc Polakiem
Co w tym złego? Prędzej czy później nastąpi robotyzacja.


@Aedemkun: robotyzacja prędzej zajdzie w Niemczech, USA, czy Chinach, które są dużo ludniejsze niż Polska.

Równie dobrze możesz zapytać, co w tym złego, że Niemcy zabili miliony Polaków, skoro potem wprowadzono wiele maszyn na polach i w przemyśle.