Wpis z mikrobloga

@Nelson2004 poza kilkoma opiniami na google, w tym Twojej, ma tysiące pozytywnych opinii zarówno na Ceneo/opineo jak i na forach. Będę w tym tygodniu wymieniał olej, poproszę o ocenę zlanego oleju ASO. Ostatnim razem jak pytali skąd olej i im odpowiedziałem, powiedzieli że dobry sklep i go znają¯_(ツ)_/¯ według mnie patrząc jak wiele osób u niego kupuje, liczbę opinie pozytywnych zarówno na sklepach jak i na forach to aż niemożliwe żeby wciskał
@OptiFinance hmm nie wiem gdzie te tysiące. Kolega Berlin ma kilkanaście opinii. Chyba że piszesz o tym drugim, to nie wystawiałem im opinii, ponieważ nie kupowałem nic u niego ale on ma rzeczywistoście bardzo dużo pozytywnych opinii
@Nelson2004: Tak, to Meganka z listopada 2019. Miałem 1 wymianę przy 5k km, teraz robię przy 15k, kolejna przy 30k. Mam w cenie auta serwis (wymiana na koszt ASO co 30k km), ale te wymiany (5k + 15k) to moja inicjatywa. Ogólnie jak patrzyłem w grudniu to nie mogłem znaleźć nigdzie takiego oleju, tylko kolegaberlin. No i tutaj jest jeszcze sprawa z oznaczeniem FE i FF. FE jest dostępny tylko w