Wpis z mikrobloga

Obecnie mam audi a4 b7 z 2007 roku.
Mam 203kk przebiegu, multitronic, lpg, większych problemów nie mam z nim. Natomiast przymierzam się do nowego auta. I tutaj zaczynają się moje schody, obecnie płacę bardzo mało za jeżdzenie bo 350 km na lpg kosztuje mnie około 80 zł. Chcialbym nie zbankrutowac na kolejnym aucie jesli chodzi o eksploatacje. Zastanawiam się nad b8, albo audi a6 c7. Budżet mam około 65000zł, obecne auto kupilem z przebiegiem 163kk km i stąd chciałbym zapolować na coś co nie ma tak wysokiego przebiegu bo nie chcialbym znowu za 2 lata wymieniac auta. Bardzo proszę o pomoc przy wyborze modelu bo po prostu nie mam pojecia w co pójść.
#audi
miesozercypodnoz - Obecnie mam audi a4 b7 z 2007 roku. 
Mam 203kk przebiegu, multitr...

źródło: comment_nJwvrSD5u2CQ7bBmlTmJ3kW75OqO3rsZ.jpg

Pobierz
  • 23
@miesozercy_pod_noz: za 65k kupujesz jakieś 5-6 letnie egzemplarze B8 a do C7 to już strach się zbliżać. Generalnie Audi sporo jeżdżą więc szykuj się na przebiegi rzędu 180-220k. Jeżeli chcesz kupić coś z mniejszym przebiegiem - popatrz raczej na inne marki. W tej cenie można fajne poleasingowe auto kupić po jakimś dyrektorze, który dostał je jako perk do wypłaty na użytek prywatny. A jak znacznie obniżysz loty co do marki to
@Mithrindil: No właśnie chce tylko audi, mercedesa albo bmw, z tymże nie znam się kompletnie na modelach tych dwóch ostatnich. Widzę na mobile.de różne audi a4 b8 ale takie 8 letnie za 65k. W ogóle nie wiem czy dobrze robię że chce wymienić mój z silnikiem ALT na jakieś TFSI z wtryskiem bezpośrednim. Tu mam gaz tam jest to nieopłacalne. Mam serio, sporą rozterkę. Przeraża mnie zgodnie z tradycją ten mój
@miesozercy_pod_noz: ALT to straszny muł w B7, jednak dosyć tani w utrzymaniu. O ile nie bierze oleju ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A czemu do C7 strach się zbliżać?


@notedeagle: trochę sam sobie odpowiedziałeś, B8 szukasz z roczników 2010. C7 weszło w 2011 i było sporo droższe od A4 więc szukanie C7 w tej cenie jest ryzykowne - trafisz raczej na większy przebieg niż masz.

to już
@MM1311: Czyli z C7 w tej kwocie zdecydowanie lepiej rezygnować?
@Mithrindil: No mi bierze trochę tego oleju, tzn nie trochę z litr na 1500 km:) haha
A czy moglibyście Panowie napisać mi jakieś modele aut, które by były dobre także do zgazowania lpg z mercedesa czy bmw? Bo w audi widzę, że jakąkolwiek wersje wezmę po 2011 roku to będzie to w benzynie TFSI (Diesla nie chce bo to pseudo