Wpis z mikrobloga

Ehh koledzy. Coraz bardziej opada we mnie entuzjazm. Cały hajs utopiony w crypto, nieruchomościach (wspomagane kredytami), nawet samochodu nie mam ani telewizora w domu bo mi szkoda hajsu, pakuje wszystko w inwestycje z myślą ze kiedyś przyjdzie ten dzień ze te wyrzeczenie się opłaca. I właśnie dopadła mnie dół. Czy ten dzień nadejdzie? Zarabiam dobrze i mógł bym żyć naprawdę spoko. Tym czasem hajs idzie na kredyty na nieruchomości a co zostanie to krypto które nurkuje z dnia na dzień coraz bardziej. #kryptowaluty #inwestycje
  • 33
@Julass: dobrze utopiony hajs w nieruchomościach był kilka lat temu, kiedy dołek zaczynał iść do góry.. kupowanie na górce.. to raczej stracony hajs.. który może się odzyska za 10-15 lat na kolejnej górce
@Julass: hossa się kończy. Spadki kilku procentowe od jakiś 3 msc miesiąc w miesiąc. Branża deweloperska i budowlana tez zwalnia. Ale ja kupowałem za takie pieniądze ze myśle i w bessie dobrze zarobię. Ale to mój kapitał i nie wyprzedam się z tego. Uważam ze jak polityka tego nie #!$%@? to za 20 lat będziemy Niemcami czy Francją gdzie ludzie wynajmują mieszkania całe życie bo koszt nieruchomości jest na tyle wysoki
Uważam ze jak polityka tego nie #!$%@? to za 20 lat będziemy Niemcami czy Francją gdzie ludzie wynajmują mieszkania całe życie bo koszt nieruchomości jest na tyle wysoki ze nie opłaca się ich kupować.


@Frank_Underwood: Poczekaj aż wjedzie podatek katastralny xD
@Frank_Underwood: zależy jak szeroko inwestujesz w krypto, z dzisiejszych projektów za kilka lat z 80-90% nie będzie istnieć albo będzie na dole szorować dno coinmarketcap listy. Teraz jest bessa to jest jeszcze względnie dobry okres do tradingu, potem przyjdzie stagnacja gdzie będzie bardzo źle i będą się ludzie wykruszać no chyba że coś dużego pozytywnego zaskoczy niedługo. Nie mniej świeżej gotówki nie ma nie dopływa jak wcześniej, a ceny wielu projektów
@Frank_Underwood: Może spróbuj przenieść swoją uwagę na inne rzeczy(rodzinę, zainteresowania) by nie myśleć cały czas o swoich inwestycjach i nie spoglądać cały czas na wykresy bo tak człowiek sam się dołuje. Ja również jestem obecnie do tyłu ale nauczyłem się z tym żyć.