Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór Mirki i Węgierki. Sześć miesięcy temu wracając z pracy i czekając na peronie na metro jak często przeglądałem sobie mirko dla zabicia czasu. Popularna wtedy była seria wpisów mirabelki o walce z #grazynabiznesu i jej trudnej sytuacji materialnej w tamtym momencie. Poprosiła wtedy społecznoć wykop o pomoc w tym trudnym okresie, a ja stwierdziłem, że to będzie idealna okazja do "eksperymetu". Byłem ciekaw ile warte jest dane słowo w internecie. Jako, że sam byłem kiedyś w podobnej sytuacji to stwierdziłem, że przy okazji "eksperymentu" nakarmię pusty brzusze chociaż jednym ciepłym posiłkiem. Chodzi dokładnie o ten wpis:
https://ibb.co/cBdbQp

Pieniądze przelałem. Nie dużo, bo sam jakoś wtedy nie dysponowałem za bardzo wolnymi środkami, ale na domowy obiad wysarczyło.
https://ibb.co/bwzSWU

O sprawie zapomniałbym, gdyby nie to, że siedząc sobie w sobotę na ogrodzie przy grillu z wykopkami (jeszcze raz dzięki wielkie za super zabawę!) zaczął dzwonić mi telefon z przypomnieniem o tej sytuacji!

Więc teraz Wioleta aka @pepoon grzecznie się pytam:


A teraz tak serio. Jako, że kwota nie sprawi, że wyląduje na ulicy, a jedynie potrwiedziło moje moto, że liczą się czyny, a nie słowa/obietnice postanowiłem, że jak ten wpis wyląduje w gorących (nie interesuje mnie ilość plusów, czy wpisów) to w swoje imieniny dokładnie 29 września (jedyna słuszna data) przeleję pięciokrotność, czyli jednego Władysława II Jagiełło na dowolny cel charytatywny (który nie kłuci się z moimi poglądami). Mirka albo Mirabelkę wybiorę przez Mirkorandom. Mam nadzieję @pepoon że obojętnie jak rozwinie się sytuacja to wpłacisz swoją część na jakiś szczytny cel.

PS.
Jako, że mogę przeoczyć to proszę o rzut ekranu jak uda się dostać do gorących.

PPS.
Jako, że nigdy nie wiem jak otagować to dam według mnie najlepiej pasujące tagi.

#pepooncontent #januszebiznesu #grazynabiznesu #mirkozabawa
  • 9
@gp1600: Ziomek, ale jak cenzurujesz dane w wysyłce, to też ocenzuruj w polu gdzie jest napisane "WYSŁANE DO XYZ", heheszki heheszkami, no ale nie rzucajmy danych osobowych na portalu internetowym.