Wpis z mikrobloga

@Karbon315: Nie jestem obrońcą kierowców, nie pochwalam wielu zachowań. Jednak... Przejeździłem w tym roku kamperem Europę wzdłuż i wszerz, sporo tysięcy kilometrów. Zdarzyło mi się jechać za wyścigiem dwóch słoni dokładnie 31 km... Jednak więcej #!$%@?ących sytuacji miałem z osobówkami niż ciężarówkami.

Wracając do tematu to policja powinna podejść do tego w ten sposób że określili by jakiś czas w którym należy się zmieścić w czasie manewru wyprzedzania i tyle. #!$%@?ć
@mik_kuz_ni: posmiejesz sie jak bedziesz jechal za nimi na jednopasmowce albo na zwezce. Z reszta nawet na autostradzie bedziesz sie #!$%@? jak ktos przed toba bedzie wyprzedzal sznur ciezarowek 20km/h wolniej od Ciebie. Jak najbardziej popieram #protest69
@mik_kuz_ni: jak to przeciw czemu? Zrob sobie mala probe. Kiedy spotkasz jakiegos dzidka na drodze, ktory bedzie jechal 70 badz 80 na obszarze niezabudowanym, ustaw sie za nim i nie wyprzedzaj.
@krabozwierz: Uwierz mi że tam też potrafią ( ͡° ͜ʖ ͡°). Acz #!$%@? zawsze mnie fascynowało to że w okolicach Wrocławia dzień bez zablokowanej autostrady czy obwodnicy jest dniem straconym.