Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dzwoniłam do chłopaka, on odrzucil moje polaczenie wiec napisałam "dlaczego nie odbierasz?". Zaznaczam ze to zwiazek na odległość. Napisal ze jest zajęty. Zadzwoniłam jeszcze raz (czym jest tak zajety ze nawet nie moze odebrać i powiedziec ze jest zajęty, skoro nie jest na tyle zajety zeby nie odpisać). I znowu napisalam "dlaczeho odrzuca moje polaczenia?". Napisal ze jeśli sie nie ogarnę z tymi pytaniami i zachowaniem to moge do niego juz nie pisac i nie dzwonic.

I tersz moje pytanie: kto zachowal sie nieladnie?

Bo obraziłam się za ten ostatni tekst i nie mam zamiaru odpuścić. Zaznaczam ze nie przeprosił za te slowa.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: TheMan
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 19
Ï@AnonimoweMirkoWyznania: ale Ty tak na serio?
Jesli ktos nie odbiera, to zazwyczaj po prostu nie może tego zrobić.
Fochy i awantura pokazuja , że jesteś nieco niedojrzala. Nie wiem, ile masz lat, ale no kurcze... jak koleżanka wyżej napisała, sa sytuacje, że wyślesz smsa , ale rozmawiać nie możesz.
U lekarza, na jakimś spotkaniu, w pracy, na wykładzie. Rozmowa angazuje w 100%, smsa można napisac jedna reka w kieszeni. .no dobra, to
@AnonimoweMirkoWyznania: Jesteś nienormalna, serio. Czasami nie można odebrać i tyle. A tekst "jestem zajęty" może sugerować, że naprawdę jest zajęty i nie ma czasu na pisanie elaboratów w stylu; "wybacz kochanie, chciałbym odebrać ale nie mogę, ponieważ jestem w tym momencie zajęty. Mam nadzieję, że rozumiesz". Jeżeli ktoś w tym widzi chamstwo, to nie mam pytań.

Na wiadomości też oczekujesz, że odpisze od razu, bo jeśli nie, to drzesz na niego
ŁadnaTowarzyszka: Ty i on zachowaliście się kiepsko.
Ty - jak człowiek nie odbiera i jeszcze pisze, ze jest zajęty to znaczy, że jest zajęty. Jak by miał już wolny czas to by się przecież do Ciebie odezwał.
On - jeżeli on do Ciebie pisze, ze jeżeli nie ogarniesz się z tymi pytaniami to możesz już w ogóle nie pisać to dobrze zastanów się nad tym związkiem. Bo to, że ty przegięłaś