Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 146
Czy naprawdę jedynym argumentem katoli tutaj to argumentum ad wiekum?
- Za dwa tygodnie do szkoły to się skończy hehehe,
- ale taguj #gimboateizm,
- co mama kazała do kościółka?
- wakacje są to gimbusy się buntują.

I tym rzeczami się sami orają, ponieważ potwierdzją, że rzekomy gimbus potafi wytknąć ich hipokryzje, prymitywność biblii oraz rzeczowo krytykować kk.
#bekazkatoli #ateizm #gimboateizm #religia #wiara
  • 18
co mama kazała do kościółka?


@KiraQueen: Zawsze gniję z tego xD Podobnie przy wielkanocy ze święconką itp. To jest aż absurdalny poziom samozaorania - sami przyznają, że młodzi ludzie nie wierzą i nie chcą tego robić, przyznają że ich do tego zmuszają i się z tego cieszą xD #!$%@? to taki absurd xD Kurrrła hehe młody głupi jest, do kościoła iść nie chce, a mu dam karę na kąkuter kurła hehe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wielkiparasol: Apostazja to obrządek i wymysł katolicki, nie ma mocy prawnej, dane nadal w księgach, z punktu wiedzenia ateisty nie ma znaczenia. Nie będę się płaszczył przed księdzem, może kiedyś wyjdę z kościoła, jak będzie sensowna opcja, najlepiej możliwość wypisania się w urzędzie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KiraQueen: Trochę to dziwne że tego nie zrobiłeś. Z kościołem nie chcesz mieć nic wspólnego, a jednak masz podpisaną umowę. W zasadzie dalej jest pełnoprawnym członkiem Kościoła. Jeśli ja mam jakąś umowę z firmą i nie chcę mieć z nią do czynienia to udaje się do oddziału i składam wypowiedzenie umowy.