Wpis z mikrobloga

Jak tam drodzy programiści w tych waszych gównopracach? Codziennie zadowoleni z pracy? Pełni energii i motywacji? Jak tam wasze codzienne dojazdy do blaszanego biura a’la lata 90? Jak tam życie w ogóle? A wasz różowy? Jak tam wieczne kredyty na wszystko? Siaomi? Jak tam życie społeczne? Co, wiecznie znienawidzeni, w odwiecznej wojnie z lewicą? Eeh, jak dobrze że mnie te wasze problemy nie dotyczą xd

#bekaztransa #tir #wiecznewakacje #programista15k #wykopki #latwezycie #chad #ruchanie #wygryw #brakproblemow #stabilnoscfinansowa #zycierodzinne
k.....s - Jak tam drodzy programiści w tych waszych gównopracach? Codziennie zadowole...

źródło: comment_p0D2yCQVdqdbwv1lK7w4ACpqOYbeCi0x.jpg

Pobierz
  • 25
@joffie: Po pierwsze jeżdżę nowoczesnym autem i śpi się bardzo komfortowo. Jest dużo miejsca, klima postojowa, mikrofala, nawilżanie i masturbator w pakiecie. Po drugie więcej czasu bym zmarnował chlejąc ze studentami po akademikach za pieniążki starych. Po trzecie zarabiam wyśmienicie i tutaj się zamyka temat „marnowania najlepszych lat”. Po czwarte jest doskonała atmosfera w firmie i organizacja pracy, co sprawia że codziennie wstaję i chce się żyć. Mnóstwo wolnych dni, mozliwosc
@joffie: Gówno mnie obchodzi co masz na ten temat to powiedzenia. Gówno mnie boli czy w twoim mniemaniu zarabiam dużo czy nie. Tylko nie gadają wcześniej że zero hejtu, skoro to własnie robisz