Wpis z mikrobloga

Co to macie za komunistyczny nawyk wypisywania o mnie elaboratów, a jednocześnie uniemożliwianie mi odpowiedzi na zarzuty? Znów muszę się bawić w jakieś screnshoty.

Całymi dniami siedzi i nawala posty o tym że Bóg nie istnieje


Prawda.

Samo to że spędza tak cały swój wolny czas to jego wybór


Podziękował, że dostałem pozwolenie.

wspominał też dawniej kilka razy że bierze leki psychotropowe.


Prawda. Ale co to ma do tematu? Też pewnie łykasz leki jak chorujesz.

ale zaciekłość i ilość czasu który poświęca na swoją misję przekracza pewne granice śmieszkowania


Nie przekracza, dopiero się rozkręcamy. Na wrzesień planujemy akcje "plusój lakukaracze na przerwie w podbazie"

Nie przypomina wam to pierwszych objawów psychozy?


Raczej pierwsze objawy katolibanu

Przecież takie coś może się źle skończyć.


Oj, jak się martwią o mnie. Miło.

Może on nie jest pieniaczem a po prostu potrzebuje pomocy?


Jestem pieniaczem jednak.

Uważam też że jeżeli na tagu # mirkomodlitwa jest ktoś za kogo powinni się pomodlić, to jest to właśnie @lakukaracza_


Ja za każdego co złoży intencje za mnie pomodlę się do szatana. Na waszym miejscu bym nie ryzykował. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.wykop.pl/wpis/34470737/myslicie-ze-lakukaracza--ma-ze-soba-jakis-problem-/
#bekazkatoli

Oryginalne tagi #rakcontent #zalesie #czarnolisto #bekazpodludzi #bekazlewactwa #psychologia #pomocy
lakukaracza - Co to macie za komunistyczny nawyk wypisywania o mnie elaboratów, a jed...

źródło: comment_xIuLKY8W4TuQKqWV0BFxI3FzbBlEpQOx.jpg

Pobierz
  • 23
jednocześnie uniemożliwianie mi odpowiedzi na zarzuty?


@lakukaracza_: bo to nie było kierowane do Ciebie, a o Tobie - czy inni mają podobne spostrzeżenia i podejrzenia do moich. Mają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja za każdego co złoży intencje za mnie pomodlę się do szatana. Na waszym miejscu bym nie ryzykował. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@lakukaracza_: ja się dziś za Ciebie pomodliłem, serio
w jaki sposób prosty ateizm jest "lenistwem intelektualnym"? To już widzę że trzeba se dokoptowywać jeszcze chociaż jakąś teorię by nie być leniem?


@Faiko: Wystarczy, że zadasz sobie najważniejsze w życiu pytania: kim jesteśmy, skąd przybiliśmy i dokąd zmierzamy?
Inteligentni ateiści zadają sobie te pytania. Np. Stephen Hawking na pytanie skąd się wziął świat odpowiada, że istnienie świata wynika z teorii wieloświatów. Może to idiotyczna wiara, ale jakaś jest. A #
@marekrz:

. To że ktoś na te pytania odpowiada prosto (kim jesteśmy?zwierzętami,skąd przybyliśmy? ewolucja i już)to nie znaczy że sobie nie zadał tych pytań

może to idiotyczna wiara ale jakaś jest


To ja wolę mieć nic a nie "idiotyczną wiarę".

gówno wiem


No wielkie mi gówno to że się nie wymyśla na siłę kiedy rozum podpowiada że niekoniecznie wszystko musi mieć powód.
@WujaAndzej:

czemu ateizm to lenistwo intelektualne, lenistwem jest trwać w wierze w której się urodziło bez żadnej refleksji


Ateizm w wykonaniu Hawkinga to próba odpowiedzi na pytania: "Skąd się wzięliśmy, skąd się wziął świat?" i nieudolna, bo nieudolna, ale przynajmniej jakaś próba odpowiedzi na te pytania.

A jak zapytasz tutaj typa, który się ślini do tagu #bekazkatoli : "a ty, co uważasz, skąd się wziął świat? co sądzisz o teorii wieloświatów?"
@Faiko:

przypadek

zbieg okoliczności


W nauce nie ma czegoś takiego jak "przypadek". Może być rachunek prawdopodobieństwa.
Ale w sumie udzielając odpowiedzi "przypadek" jesteś blisko odpowiedzi, którą udzielił Hawking, który wierzył w wieloświaty.
@WujaAndzej: Jestem rzymskim katolikiem i wierzę, że wszechświat czyli przestrzeń, czas, prawa fizyki i materia zostały zaprojektowane i wykonane przez istotę wyższą spoza naszych wymiarów czyli Boga.
Teoria ta jest prosta, ale zarazem elegancka. Nawet z tym nie handluj.