Wpis z mikrobloga

czy jest na wypoku jakiś lekarz dermatolog, żebym mógł mu zadać pytanie i podesłać na prywatną wiadomość zdjęcie od znajomego celem weryfikacji co to za choroba skóry? w tym najważniejsze czy to wyleczalna choroba, bardzo bym prosił o kontakt na prywatną wiadomość
#medycyna #zdrowie @fiziaa
  • 11
@cruc pierwsza rzecz to nikt cię nie zdiagnozuje przez internet, po obejrzę tylko zdjęcia, bo to zwyczajnie nieodpowiedzialne, druga rzecz że za taką usługę jak ty sobie życzysz dermatolodzy zazwyczaj biorą 100-150zl
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cruc: ale masz świadomość, że swoje poważne pytanie zadajesz na stronie ze śmiesznymi obrazkami? I jak nawet dostaniesz wśród dziesiątek żartów 1 poprawną odpowiedź, to nawet nie będziesz potrafił ocenić która odpowiedź jest ta poprawna?
Moim zdaniem daruj sobie takie pytania na mirko i po prostu pójdź do lekarza.
@EdekMoczygeba: ok nie było pytania, miałem nadzieję że ktoś wyspecjalizowany tylko rzuci okiem na problem i określi czy to sprawa bardzo poważna wymagająca konsultacji z lekarzem
@cruc: jakieś czas temu dostałem plam na całym brzuchu i nie tylko, nie bolało, nie swędziało, po prostu coś nowego na moim ciele. dermatolog wytypowała poprawnie chorobę z samego mojego opisu, bez sciągania koszulki, co oczywiście później zrobiłem, ale to było już tylko upewnienie się. przeszło samo po 3 tygodniach. byłem na nfz, a kolejek w sumie dużych nie było. puenta jest taka, że niech ziomek śmiga do rodzinnego po skierowanie,