Wpis z mikrobloga

moje okna wychodzą na statoil przy Fieldorfa (cyrkiel kej) w pobliżu klubu "Explosion" i każdy #!$%@? weekend to jest masakra. o otwartych oknach zapomnij. wczorajszej nocy jedna grupka śpiewała "palikot #!$%@?, cwelu januszu" (mamy 2018 rok xD) a kilkadziesiąt metrów dalej druga w kilka osób #!$%@?ła się w psich gównach. pomyśleć że ludzie mieszkający przy lotnisku dostają odszkodowanie xD gdy rok temu się tu wprowadziłem to potrafiliśmy o 5 rano się śmiać z zombie wchodzących pod koła samochodów byle tylko dostać się na stacje po alkohol, ale szybko do nas dotarło co tu się #!$%@?. nie polecam tej okolicy mireczki, chyba że jesteście gotowi na włączoną klime w nocy od marca do października

zdjęcie połączone z wczoraj, w przeciagu kilku minut, 3:30

#warszawa #bekazpodludzi #goclaw #pragapoludnie #explosion
T.....0 - moje okna wychodzą na statoil przy Fieldorfa (cyrkiel kej) w pobliżu klubu ...

źródło: comment_CL8wbUHPk7US8UZh9hN6j3tnLrjRKYJV.jpg

Pobierz
  • 9
@TS050 #!$%@? xD #!$%@? mam w to że śpiewali i ich nie bronię(niech sie zachlaja na smierc) próbuję ci wytłumaczyć że oni nie muszą widzieć wroga w palikocie, śpiewają bo taka jest koncowka przyspiewki. Tekst "piosenki" nie ma nic do rzeczy w tym przypadku, darli mordę i tyle