•  

Pytanie do tych co są na wykopie już bardzo długo - pojawiały się wcześniej w historii tej strony takie momenty, że każdy atakował i krytykował każdego? Skala frustracji na tym portalu przekracza już wszelkie normy. Kobiety to dziwki, lewacy są pojebani, prawica też jest pojebana, miesożercy, weganie, katolicy, są pojebani, wszystko jest pojebane, a wcześniej takich tendencji chyba nie było jak założyłem konto...

•  

@CroN_: i co się kurwa plujesz gościu, nie widzisz że sam jesteś najgorszy?

pokaż spoiler ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@CroN_: Może nie mam konta długo (nawet nie wiem ile), ale nie kojarzę niczego takiego. Siedzą wykopki i się tylko nakręcają, prawdę mówiąc po części dlatego coraz rzadziej tu wchodzę

+: CroN_
    •  

@CroN_: jestem tu od 3 lat czyli krócej niż ty ale pamiętam że jak zakładałem konto to było spokojniej. pod tagiem #polityka wiadomo, że się wyzywali ale ogólnie dało się żyć i czytać wykop w miarę normalnie.

•  

@CroN_:hę? Jestem tu prawie 7 lat wszystko jest takie jak było, nawet admini zatrudnieni z pefronu bo są upośledzeni

•  

@CroN_: Co Ci to przeszkadza? Pojebany jesteś.

pokaż spoiler XD

•  

@CzeXD Żarty żartami, kiedyś częściej można było poczytać ciekawsze wpisy, a teraz wchodzisz i co chwilę ktoś po kimś jedzie.

•  

@CroN_: Ten portal to piękne zobrazowanie tego jak wygląda Polska. Zmień albo portal albo kraj.

•  

@CroN_: pierwszym co mnie uderzyło, gdy wszedłem na mirko po raz pierwszy(jakoś w 2013 roku), był ostry hejt na długowłosych facetów i wyzywanie każdego "kuca" od przegrywa i stulejarza, a zauważyłem to dlatego, że sam mam długie, myśle, że inne grupy społeczne były tak samo równolegle hejtowane i każdy mógł się poczuć równo obrażony. Więc tak, chyba zawsze tak było.
      Aczkolwiek ta turbo-mizoginia jest jednak chyba stosunkowo nowym zjawiskiem, tego nie pamiętam sprzed kilku lat. No i wykop nie był kiedyś platformą do komentowania patostreamów.

•  

@CroN_: nie było tak. Efekt rozrostu portalu-kiedyś rzeczywiście rządzili nim userzy "na poziomie". Trolle czy debilizmy były tępione minusami. Kolejne znaleziska polityczne zakopywane, pilnowano duplikatów, starano się by wykop był miejscem w którym można poczytać o fajnych ciekawostkach. Potem pojawiło się coraz więcej userów z zewnątrz, portal rósł. Po przejęciu przez allegro była równia pochyła-poszły reklamy w całym necie, liczba użytkowników wzrosła lawinowo. Teraz wykop jest niezłym obrazem całego internetu w którym ludzie zapomnieli o netykiecie a w dyskusjach rządzą trolle. Mamy nowomowę rodem z czanów, mizoginów trollujących wcześniej na kafeterii, polityczne trolle z onetu etc. Strona została zalana gównem w stylu kwejka, wpisami dzieciaków, pojawiła się walka polityczna fanatyków wszelkich opcji politycznych. Kombinowanie ze znaleziskami, grupki manipulujące głosami, ćwoki dodające wysrywy polityczne bez tagu polityka (bo ten jest domyślnie ukryty).
      Wykop długo przeglądałem niezalogowany. Potem zdecydowałem się na konto i byłem bardzo aktywnym użytkownikiem. Potem wszystko poszło w cholerę. Co chwila na główną trafia polityka, walka z lub o lgbt i podobny szajs. Bekazkatoli, beka z wegetarian, obrażanie grup i siebie na wzajem. Kiedyś mogłeś liczyć na społeczność teraz najwyżej usłyszysz od jakiegoś ćwoka że jesteś spierdolony. Siedzę tu chyba tylko dlatego że przez lata się przyzwyczaiłem, plus lubię się udzielać pod tagami o zegarkach.

•  

@CroN_: Wraz ze wzrostem popularności serwisu poziom spada. To niestety normalne w internetach.

+: 232dby
    •  

@CroN_: ja uwielbiam czytac wpisy debili ktorzy produkuja sie w tagu #bekazkatoli, szukaja atencji a potem z katolami prowadza wojne w komentarzach, probujac udowodnic ze ich strona jest madrzejsza, a druga strona probuje tego samego. Ten tag jest wylewem raka i imbecylow ktorzy udaja pseudointelektualistow na portalu ze smiesznymi obrazkami xD

Dla debili ktorzy lubia publikowac gownowpisy na tym tagu - jeżeli chcesz pokazac ze twoja religia jest odmienna to zachowaj to dla siebie. W innym wypadku jestes jak taki typowy, obrazowany przez Ciebie katolik - natretny, wkurwiajacy i probujacy udowodnic za wszelka cene ze jego zdanie jest najwazniejsze

w dodatku ten afisz swoimi wyznaniami, normalnie jakby małpa nauczyła się robić narzędzia z kamienia xD

a no i jeszcze do tego finiszer - jak zaczynasz podważać stopień pewności takiej osoby, to ona w zamian stwierdzi ze jestes katolikiem xD

+: wisinia