Wpis z mikrobloga

Pytanie do tych co są na wykopie już bardzo długo - pojawiały się wcześniej w historii tej strony takie momenty, że każdy atakował i krytykował każdego? Skala frustracji na tym portalu przekracza już wszelkie normy. Kobiety to dziwki, lewacy są #!$%@?, prawica też jest #!$%@?, miesożercy, weganie, katolicy, są #!$%@?, wszystko jest #!$%@?, a wcześniej takich tendencji chyba nie było jak założyłem konto...
  • 12
@CroN_: pierwszym co mnie uderzyło, gdy wszedłem na mirko po raz pierwszy(jakoś w 2013 roku), był ostry hejt na długowłosych facetów i wyzywanie każdego "kuca" od przegrywa i stulejarza, a zauważyłem to dlatego, że sam mam długie, myśle, że inne grupy społeczne były tak samo równolegle hejtowane i każdy mógł się poczuć równo obrażony. Więc tak, chyba zawsze tak było.
Aczkolwiek ta turbo-mizoginia jest jednak chyba stosunkowo nowym zjawiskiem, tego nie
@CroN_: nie było tak. Efekt rozrostu portalu-kiedyś rzeczywiście rządzili nim userzy "na poziomie". Trolle czy debilizmy były tępione minusami. Kolejne znaleziska polityczne zakopywane, pilnowano duplikatów, starano się by wykop był miejscem w którym można poczytać o fajnych ciekawostkach. Potem pojawiło się coraz więcej userów z zewnątrz, portal rósł. Po przejęciu przez allegro była równia pochyła-poszły reklamy w całym necie, liczba użytkowników wzrosła lawinowo. Teraz wykop jest niezłym obrazem całego internetu w
@CroN_: ja uwielbiam czytac wpisy debili ktorzy produkuja sie w tagu #bekazkatoli, szukaja atencji a potem z katolami prowadza wojne w komentarzach, probujac udowodnic ze ich strona jest madrzejsza, a druga strona probuje tego samego. Ten tag jest wylewem raka i imbecylow ktorzy udaja pseudointelektualistow na portalu ze smiesznymi obrazkami xD

Dla debili ktorzy lubia publikowac gownowpisy na tym tagu - jeżeli chcesz pokazac ze twoja religia jest odmienna to