Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: no ale to nie jest wina psa.
Jak potrąci cie samochód to też nie jest wina samochodu.

Przecież nigdzie nie napisała że to wina dziecka tylko że jest to ODPOWIEDZIALNOŚĆ opiekunów dziecka lub/oraz psa.
Nie znamy szczegółów zdarzenia, jeśli dzieciak odpiął psu kaganiec to tak, dzieciak jest nieprzewidywalny a winna jest matka/opiekunka dziecka, jeśli pies nie był zabezpieczony to wina opiekuna psa.
Czyli dokładnie to co napisała komentująca.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Psy są bardzo niebezpieczne dla małych dzieci, bo uważają je za „niższe” w hierarchii od siebie i dorosłych ludzi. Ja kilka razy musiałam odganiać psa od swojego dziecka, mimo że pies mi rękę lizał.
Nic nie usprawiedliwia właścicieli czworonogów.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: psiarzy nierozumiejących że pies to zwierze i gryzie pieściłbym prądem.
Rodziców pozwalających swoim pociechom wsadzać paluchy do oczu zwierzaków bo "pozwólmy dzieciom być dziećmi" takoż
  • Odpowiedz
@WielkiNos: mnie kiedyś ugryzł mój najlepszy przyjaciel gdy go głaskałem, byłem w szoku. Okazało się że ugryzła go osa i nie ogarnął...
I to golden retriever który by złodzieja zalizał na śmierć.
  • Odpowiedz
  • 14
mnie kiedyś ugryzł mój najlepszy przyjaciel gdy go głaskałem, byłem w szoku. Okazało się że ugryzła go osa i nie ogarnął...


@Ojtamtam tu kolejna historia. Surfer sobie jak zwykle surfuje. Nagle zapieprza za nim wielki pitbulo amstafo ch wie co i się na chłopa rzuca dotkliwie go gryząc. No kurde psy to psy i gryzą.
WielkiNos - >mnie kiedyś ugryzł mój najlepszy przyjaciel gdy go głaskałem, byłem w sz...
  • Odpowiedz
@WielkiNos Mimo ze jestem antyamstaffowy to troche racji w tym ma, za wyciąganie rąk do obcego psa powinna być nagana a spora czesc rodzicow ma na to #!$%@? bo sie bawi z pieskiem. Masz psa na smyczy, trzymasz nawet za obroze i jak masz obronić dziecko przed swoją głupotą? Z kopa go? Wydrzeć się jak nie reaguje?
  • Odpowiedz
@WielkiNos: psiarze (nie mylić z właścicielami psów) to sobie mogą rękę podać z pedalarzami (nie mylić z rowerzystami). W obu grupach podobne #!$%@? umysłowe, choć u psiarzy większe, bo są to głównie jakieś ułomne społecznie i towrzysko jednostki, któe sobie zwierzętami zastępują rodzinę / dzieci.
  • Odpowiedz