Wpis z mikrobloga

Jak potrąci cie samochód to też nie jest wina samochodu.


@thorgoth: jeszcze nie widziałem samochodu który by sam przejechał człowieka. Argument do kosza xD
Oczywiście, że za psy odpowiada właściciel i to on powinien ponieść karę, ale jeżeli pies nie potrafi przebywać wśród ludzi to albo powienien zostać uśpiony albo do końca życia izolowany. Niestety to nie dzikie zwierzę które możne przeżyć w naturalnych warunkach z dala od człowieka
jeszcze nie widziałem samochodu który by sam przejechał człowieka. Argument do kosza xD


@Wincyyyyj: jakieś potężnie niekoherentne myślenie u ciebie.
Samochód przy braku uwagi lub nadzoru zrobi człowiekowi krzywde. Pies identycznie. Koń też.
Nie wiem co cie tu przerosło ale podejrzewam że jesteś wyborcą konfederacji z jakimś kompleksem na punkcie psów
@thorgoth Jaką krzywdę zrobi Ci stojący, zaparkowany samochód bez właściciela? XD A te #!$%@? bestie typu amstaffy i nie tylko to jak spokojnie sobie będziesz przechodził obok z rozkoszą #!$%@?ą ci jajca i nogę. A właściciel jeszcze zadowolony będzie. Prawda jest taka, że każdy agresywny pies powinien od razu iść do odstrzału, a sprzeciwiający się temu właściciel za kratki.
Jaką krzywdę zrobi Ci stojący, zaparkowany samochód bez właściciela? XD


@ZlodziejBilonownic: postawiony na pochyłości bez ręcznego? Dziecku? Identyczną jak pies bez kagańca i smyczy.
W obu przypadkach odpowiada właściciel.